Lietotājvārds
Parole
Skolēnu skaitu vajadzētu samazināt arī klasēs, kurās mācās skolēni ar autisma iezīmēm. Ne vairāk kā 12 skolēni klasē!
Nauda seko skolēnam-kuru lielo skolu direktori būs ieinteresēti samazināt skolēnu skaitu jeb kādā vecumposmā????????????
Skolnieciņš 09.11.2017. 10:47:55
Skolā dzīvojam kā siļķes mucā!
Pēc pašlaik notiekošā...sajūta, ka IZM nepārzina un negrib zināt reālo situāciju. Jau valstiski ieskrējām purvā ar tiem nepārdomātajiem lēmumiem...privatizācija, novadu veidošana. Tagad vajadzētu sačakarēt IZGLĪTĪBU, lai brauc 45 vai 60 km katru rītu un vakaru utt. Trūkst vārdu! Un skolēnu skaitu, nu noteikti normas un normas...Kāpēc vidusskolas klasēs nevar būt 10 vai 15 skolēni klasē? Lūk, ja 10, tad jābrauc kaut kur, tas nekas, ka pieejami pulciņi un citas interesantas ārpusstundu sporta aktivitātes dzīves vietā.
Ko vēl IZM izdomās? Jautājums, ko viņi visi tur dara, neredzas, ka būtu uzlabojumi.
jebkurā klasē 18-20 bērnu un ne vairāk
par specialiem berniem un skolam 07.11.2017. 17:37:27
1) Ja klase macas berni ar specialam vajadibam, tad klase jastrada 2 skolotajiem vai ari jasamazina maksimalais bernu skaits klase. 2) Bijam speciala internatskola - apvienota klase macas 3 berni, neviens nav ar smagu garigu vai psihisku aizturi. Vai specialajam skolam sie noteikumi ari bus saistosi (tikai cits skolnieku skaist)?
Kāpēc tad sākumskolas skolotāji būtu apdalīti? Kādi 28!!! Max 18- 20 bērni klasē, lai pie visiem var pieiet un katru redzēt un sajust! Visi skolotāji ir pelnījuši normālus apstākļus darbam, nevis aurojošu "zvēru baru", ko nevar savaldīt un pārkliegt!
skolnieka papuks 07.11.2017. 16:21:25
Bērnus var mācīt lielajos angāros. Vienā klasē kādus 500 vai vairāk. Ietaupīsies līdzekļi.
Nevar noteikt abus griestus vienlaicīgi, jo, ko tādā gadījumā darīt ar bērniem, kas paliek ārpus šī rāmja? Klasi atvērt nevar, jo nepietiek, bet citā ielikt nevar, jo ir par daudz...
Kādi 28?! Domāju, ne vairāk par 25, kaut optimālais skaits būtu ap 20. Netaupīsim uz izglītību!
Skolnieku mamma 07.11.2017. 12:31:42
Ļoti svarīgs mazajās klasēs ir skolēnu maksimālais skaits, kas pēc esošām normām var būt par 34-35 bērni klasē, kas ir nenormāli liels skaits, lai bērnam kaut ko iemācītu un bērni justos komfortabli. Pamatskolā bērni ir nenormāli skaļi un viņu disciplinēšana paņem vairāk laika nekā mācīšana. Tāpēc manuprāt svarīgi ir noteikt, ka pamatskolā nedrīkst būt vairāk par kaut kādiem 28 bērniem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.