Lietotājvārds
Parole
Varbūt ir jāsāk ar IzM un visām pārējām institūcijām? Ievest speciālistus, lai sakārto um reorganizē izglītības nozari? Atbrīvot Šadurski un pārējos dīkdieņus, viņiem ir jādara tas darbs, lai bērni izvēlētos mācīties eksaktās zinātnes!
Tirgū cenu nosaka piedāvājums un pieprasījums. Arī darba tirgū. Ja algas ir mazas, tas nozīmē, ka darba spēka, pie esošā darba apjoma ir par daudz. Katrs, kas šajā situācijā atbalsta importētā darbaspēka piesaisti ir pielīdzinām diversantam un nododams tiesai. Jo tikai ļauns ienaidnieks var vēlēt savai tautai iznīcību... Žēl ka likums to nepieprasa...
Skaudības pavelnieks Skolnieciņš 09.11.2017. 11:01:31
Pietiks melot!
Atvainojos - arī e-klase..
..."trūkst aptuveni 10 000 eksakto zinātņu profesiju pārstāvji..." Delfi atkal neatzīst ģenitīvu...
Логика 07.11.2017. 16:42:19
Кто с здравом уме здесь будет оставаться?
Bet pāri robežām taču nāk gan inženieri, gan frizieri, lai strādā
Kādas algas varam maksāt, lai jaunieši būtu motivēti? 2-3 tūkstošus mēnesī varam solīt? Vai tad jūs nesaprotat, ka gudrie brauc tur, kur viņus gaida solīda maksa par padarīto, nevis nabagu graši?
Samazināsim šādiem "ekspertiem" algas, lai varam uz Latviju uzaicināt ārvalstu ekspertus, kuriem nebūs tik debīlas idejas!
Savāds risinājums 07.11.2017. 10:27:51
Kā iemesls speciālistu trūkumam minēts zemais atalgojums. Kā risinājums tiek piedāvāta atvieglota ārvalstu speciālistu piesaiste. Tas šķiet loģiski?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.