Lietotājvārds
Parole
Es domāju, ka tā ir ļoti laba ideja, tikai žēl, kad viņi nav padomājuši par to, ka varētu dot stipendiju tiem bērniem, kas ir ar mieru mācīties universitātēs šīs valodas, ja vien valsts nodrošinātu tādu iespēju universitātē mācīties šīs valodas par brīvu.
Izsludinu stipendiju tiem, kuri nezina krievu valodu - tāda ir mūsu valsts saprašana, kuri paši vien tie krievi esam - izlīdušī no PSRS UN KURIEM BŪTU JĀZINA VALOSA. ESMU LATVIETIS, NEVIS ŠOVINISTS KĀ TIE, KAS TOS PRETKRIEVU LIKUMUS PIEŅEM.
Bezjēdzība visaugstākajā mērā!!!! Tai ZIRGA galvai, kurš to izdomāja nav ne mazākās saprašanas par šo valodu cilmēm. Ja kādi ir apguvuši angļu vai vācu-tomēr skolā mācīta un plašsaziņā lietota. Kuram gan vajadzīga tāda igauņu un lietuviešu, nu tad jau LATĪŅU, kura ir rakstu valoda - par to tāds arī stipendiju. RUNA NAV PAR NAUDU valodas zināšanām, bet par bezjēgas pabalstu tieši šo valodu zināšanai. Ko tik mūsu muļķa galvas neizdomās lai parādītu, ka strādĀ TAJĀ IZM. jādomā, kā samaksāt adekvātas algas skolotājiem, nevis izrādīšanos demonstrēt. Lai pamācāš no igauņiem un lietuviešiem, kuriem visos laikos ir labāk nekā mums.
Es nezinu bet piekrītu
Es nesaprotu
Skolnieciņš 09.11.2017. 10:47:05
Nabadzību neuzvarēt!!! Ha-hā!!!
Bet tajā pašā laikā neviens Baltijas valsts valodas skolās nemāca.
Nu tiesam
Tere, Zirga galvas ! 17.2. pamata līmeņa 2.pakāpe (A2) – persona spēj vienkāršos teikumos sazināties par ikdienas un viņai zināmām profesionālām tēmām, lasa un saprot vienkāršus tekstus par sadzīvi un darbu, prot aizpildīt tipveida dokumentus (piemēram, veidlapas, rēķinus, kvītis), prot uzrakstīt personiska satura īsus tekstus, uztver un saprot dabiskā tempā skaidri runātus neliela apjoma ar personas darbu un sadzīvi saistītus tekstus;
vispār jau stipendija IR JĀNOPELNA. tas tiem, kas žēlojas, kā ar pārējiem, kuri nemāk visas Baltijas valstu valodas.
Jāieviešs skolās kaimiņvalstu valodu mācīšanu. Lai aizbraucot uz blakusvalsti nav izgāšanās.
tas būtu jauki un labi........................................tiem kuri mācās nevis slinko!!!!!
laimīgs būs tas students, kuram tētis ir igaunis un mamma lietuviete (vai otradi) unvisi tris dzivo Latvijā. Bet parejie? Tad jau sanāk, ka skolā jāsāk mācīt abas pārējās valodas, kuras nemāca , lai stajoties augstskolā dabutu stipendiju. Un pārējie?
Kārtējā izrādīšanās, populisms. No praktiskā viedokļa - bezjēdzība.Labāk atbalstiet studēt gribošus un spējīgus jauniešus, kam nav naudiņas. Bet tas jau nav tik patriotiski...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.