Lietotājvārds
Parole
Nu ir grūtas tāss eksaktās. Smadzenītes jāpakrakšķina, nav tas pats, kas šļūkāšana ar pirkstu pa telefona ekrānu. Man patika doma par nesteidzīgāku un pamatīgāku apgūšanu. Jau pirmajā klasē par traku sarežģīti... piektajā klasē - blīvums, ātrums un vielas masas daļa... paprasi jebkuram pieaugušam, retais zinās izskaidrot...
Nav jau gluži tā, ka nebūs darba, bet joprojām valda uzskats, ka vidēji juristiem maksā vairāk par inženieriem, ķīmiķiem utt. Uzņēmēji vairāk maksāt negrib, tāpēc draud ar ukraiņu ievešanu šajās nozarēs, jo tie gatavi strādāt par mazāku naudu.
Kāpēc eksaktās zinātnes zinātnes izvēlas par maz jauniešu? Tāpēc, ka tās otras ir vieglāk apgūstamas tajā pašā laika sprīdī... Varbūt eksaktās zinātnes būtu pelnījušas nesteidzīgāku apgūšanu... tā, lai neradītu riebumu...
Bezgalīgās reformas ir novedušas pie tā, ka skolēni izvēlas to, kas ir vieglāks un prasa mazāk pūļu.
Ne jau māca traļi vaļi (ja neziniet, nerakstiet), bet gan ļauj izvēlēties - mācīties šos priekšmetus vai nē. Loģiski, ka skolnieki izvēlas vieglāko ceļu.
Vai tās bezgalīgās reformas nav novedušās pie tā, ka skolēnus eksaktās zinātnes vairs neinteresē? Ja māca traļi vaļi, rezultāts būs traļi, vaļi.
Jautājums ir tikai viens, vai pēc tam visiem absolventiem būs iespējams nodrošināt darbu, vai atkal mūsu gudrās galvas aizplūdīs pasaulē celt kādas citas valsts ekanomiku. Šaubos vai par to ir padomāts. Metamies iekša tikai visādās raformās neredzot gala rezultātu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.