Lietotājvārds
Parole
Ja jūšu komentārs bija domāts man, tad ziniet - es brīvi runāju krievu un angļu valodās, mazliet grūtāk man ir ar spāņu un itāļu valodu. Bet dažs labs visu mūžu nodzīvo valstī, kuras oficiālo valsts valodu pat neatzīst! Skumji, bet tā nu viņi parāda savu zemu intelektu!
acj-asus klausies tu esi nepareizs jāmācās arī citas valodas
paldies par laikiem
Un kāpēc jūs necienat valsti, kurā dzīvojas un valsts valodu??? Kāpēc man savā dzimtenē jūs vēlaties uzspiest runāt svešvalodā?
Не забывайте о народной мудрости - КАК АУКНЕТСЯ - ТАК И ОТКЛИКНЕТСЯ( латышам)
malači
šitie populistiskie saukļi!!! kā tas kaitina!! Varbūt ir jāsāk ar atbilstoša skolotāju personala sagatavošanu?? par to pat neieminas. bezatbildīga muldēšana
Varētu sākt ar to, ka ziņas e-klasē tiktu rakstītas labā un pareizā latviešu valodā.
Извините уважаемые, но здесь живет больше 30% населения для которых русских язык родной и надо относиться к ним с уважением. В Финляндии 2 государственных языка финский и шведский. А что касается образования, то Шадурский скоро все школы закроет - и русские и латышские. Ваше государство (именно Ваше, Вы ведь русских 30% в этом государстве не считаете - это люди второго сорта для Вас) НИЩЕЕ и скоро все здесь развалится окончательно и ВСЕ Вы рванете отсюда.
Būtu ideāli, ja apvienotu krievu un latviešu skolas, 50% uz 50%, būtu īstā integrācija ))
Jaunais medicīnas darbinieks, meklējot darbavietu Latvijā, saprot, ka bez krievu valodas zināšanām nav īsti piemērots šai valstij, un nu sākušies meklējumi citās valstīs, jo angļu valoda nav šķērslis.
Šī pāreja būtu krietni efektīgāka, ja valstī likvidētu krievu plūsmas pirmsskolas izglītības iestādes.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.