Lietotājvārds
Parole
900??? Un pēc 5 gadiem??? Jau nākamgad vidējo algu tautsaimniecībā strādājošiem sola 1000 eiro! Un liela daļa tādu saņem jau tagad. Piemēram, mans vīrs, strādādams ražotnē pie konveijera. Un skolotājiem sola 900 pēc 5 gadiem!!! Tad, kad Latvijā vidējā alga būs vismaz 1500!
Viss tiek darīts,lai cilvēkiem bojātu garastāvokli un prieku radoši strādāt.
horizontāle-vertikāle 14.11.2017. 14:43:14
...ko mēs skolotāji varam gribēt-materiālas vērtības neražojam, garīgās un dvēseliskās mūsu valstsvīri nesaprot, labi jau ka vēl paši sev spēj regulāri paaugstināt aldziņu (matemātika pamatskolas līmenī apgūta), malači, ar to arī apsveicam svētkos!!!.
Skolotājs kā nodzīts zirgs stāv klases priekšā līdz 65 gadiem žēl uz viņu skatīties. Bērniem līdzi izlekt nevar , jo knapi kājas velk, bet sevi vismaz jāpabaro- jāstrādā. Iedomājaties sevi bērnu vietā, cik laimīgi Jūs justos ka ikdienā uz vieniem nodzītiem zirgiem jāskatās un jāklausās, rodās motivācija mācīties, milzīga, vai ne? Skolotājs kurš var kaut mazliet pavilkt kājas nekad neiet uz slimības lapas, jo pretējā gadījumā nav ko saņemt un viela jāizņem, savādāk direktoram būs sods, tā ir klaja ņirgāšanās. Tikai divus mēnešus ministrijas ierēdņiem liktu dzīvot ar skolotāju algu tad nauda un iespējas noteikti atrastos.
skolotāja. 14.11.2017. 11:22:11
Labi, ka pašiem pietiek no kā pielikt. ja vajag medicīnai nav, ja vajag izglītībai nav, ja vajag ceļiem nav, vienalga ko vienkāršajai tautai nav..... Deputātiem, ministriem, locekļiem tiem gan ir. Tās ir genocīds pret tautu. Par to LIZDAI jāgriežas cilvēktiesību tiesā. Ja strādājošais, kurš nomaksājis nodokļus, dzird tikai to ka nav- vai tas nav cilvēktiesību pārkāpums? Ja valstī nav naudas, kur rodas miljonāri?
saņemu minimālo algu, par gatavošanos nemaksā, vēl vairāk pilnvaras direktoriem. Nebūtu slikti pārbaudīt visus kas strādā vai viņi patiešām darba laikā var uz skolu atvilkties! Datoros tak nav grūti!
muļķi vai nelieši valdībā? 40h vienā skolā nevis visās skolās! Krievu laikos kontrolēja visās skolās bez datoriem, bet tagad neprot vai paši 25h diennaktī strādā?
nu nu > inta 14.11.2017. 10:01:22
Doma nebūtu slikta. Ar piebildi, ka materiālu drīkstēs demonstrēt vecāku sapulcē. Par savu darbu klases priekšā man nebūs jākaunas. Dažai māmiņai gan nāktos aiz kauna zemē līst par sava mīlulīša uzvedību un attieksmi gan pret mācībām, gan skolotāju un klasesbiedriem.
Varbūt skolotājs grib dzīvot tagad,nevis pēc pieciem gadiem,kad viss būs 3 reizes dārgāks.
Skaidrs.
Labak katra klase uzstadit videokameras;un tad tikai celt algas
protests portālam 13.11.2017. 20:58:16
VAI JAUNAIS FORMĀTS SPECIĀLI IZVEIDOTS, LAI MAZINĀTU VĒLMI TE KO RAKSTĪT? PUSCENZŪRA!
Grafiks zemākās mēneša darba algas likmes palielināšanai veidots, ievērojot to, ka netiek mainīta pedagogu darba slodze, kas atbilst mēneša darba algas likmei.
saņemu minimālo algu, par gatavošanos nemaksā 13.11.2017. 19:39:00
Kāpēc daudzu Latvijas skolu skolotāju darba slodzi (30 stundas nedēļā) veido 28 vai 29 kontaktstundas klasē? Skolu administrācijai ir tikai viena atbilde – skolai vairāk nav naudas! Mūsu skolā, ja vien tu nemāci latviešu valodu vai matemātiku, nepilnas slodzes gadījumā skolotājiem tiek apmaksāta 0,5-1 stunda nedēļā, lai sagatavotos mācību stundām un konsultācijām, izlabotu burtnīcas, sēdētu formālās informatīvajās sanāksmēs, tiktos ar skolēnu vecākiem. Un tas viss tikai un vienīgi tāpēc, ka ar likumu vai Ministru Kabineta noteikumiem nav reglamentēts - cik % no darba slodzes skolotājam drīkst būt kontaktstundas.
Nemaldiniet par 2.pielikumu, jo ir MK noteikumi,kas nosaka ka par 30 h maksā ne .azāk kā 680 euro. Te ir proporcionalitātes princips paredzēts.
Apskatieties arī 2.pielikumu. Palielinās arī slodze, vispirms 35 stundas no 01.09.2019, tad 40 h no 01.09.2021. Tādejādi samaksa par vienu stundu nevis palielinās, bet samazinās.
forši kas smieklīgs
Nu jā. Labi jāizsver, vai pedagogi ir cienīgi saņemt tāāādu algu. Ierēdņu darba kvalitāte gan šaubas neraisa. Un kvantitāte - atbilst skolotāju skaitam. Normāli. Ja optimizētu ierēdņus, nekādus papildus miljonus nevajadzētu - skat., cik dabū izglītības sistēma un cik nonāk līdz skolotāju algām.
krievu laikos slodze bija 18 stundas, tagad 30 un kam labāk? frbr
Dhdfgdhfdffgfsdtyyert6tfdddgh

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.