Lietotājvārds
Parole
Nepievērs uzmanību manam komentāram. Kāda jēga, tāpat paliku nesaprasta, sakaitināju tikai tautiešus. Padomā, kas ir cilvēks? Te es esmu un nākamajā sekundē, hops, insults vtml un čau, manis nav, neatkarīgi no vecuma, tautības utt. Jēga ir te ņemties. Zemeslode Visumā vispār pat puteklīti neatgādina, kur gan cilvēciņš vēl, bet visiem gribās uzlēkt augstāk par savām biksēm. Vienkārši uznāk kādreiz utopiska vēlme, lai visi cilvēki dzīvotu mierā... Žēl, ka pašam nav iespējas dzēst savu mirkļa iespaida komentāru. Latviete :(
Pa lielam Šadurska kunga idejas un virzība ir pareiza. Ja mēs neatbalstīsim viņu, sevišķi krievvalodīgo skolu jautājumā, tad ne tikai Rīgas domē krievi būs pie varas, bet drīz vien arī IZM , kas ir katras valsts pamatu pamats. Mīļie tautieši, beidziet viens otru "ēst nost" un apvienojieties par godu Latvijas simtsgadei!
Nevajag ārdīties un pūst no mušas ziloni- nu bet es tieši par to arī iekomentēju visu to protestu kontekstā.
Slimi cilvēki mēdz būt visās kultūrās, nevajag ārdīties un uzpūst no mušas ziloni. Pēc komentāriem spriežot drīzāk latvietis latvieti noēdīs bez sāls un pieliks punktu visam.
Ed>>Latvietei 20.11.2017. 14:34:39
"Nesaprotu, kāpēc tik nenormāls naids pret krievvalodīgajiem! Ko viņi dara sliktāk par mums? Te ir viņu dzimtene. Manai draudzenei bērni paspēja apgūt izglītību krievu skolā, jo vīrs viņai ir krievs - brīnišķīgs cilvēks! Ar latviešiem šie bērni vienmēr runā tīrā latviešu valodā. Kur ir problēma! Visu laiku varēja mācīties dzimtajā valodā, pēkšņi nevar. Bez tam pasaulē latviešu valoda diemžēl vispār nav aktuāla. Kam vajadzīgas liekas problēmas, pietiek kaudzēm neatrisinātu problēmu, tagad sataisa vēl liekas. Vai ir gudri kurināt nacionālu naidu? Un kam tas ir izdevīgi?" >>>>>>>>>>>>>>> "Nenormāls naids"- domāju, ka tas ir pārspīlēti. Nepatika, nepieņemšana- jā, varbūt, tā ir daudz kur, bet "nenormals naids" te nav. Dzimtene, skaidrs- abet lūdzu! Nav runa par dzimteni un nav runa par to, ka viņi kaut ko dara/nedara sliktāk. Runa ir par to, ka regulāri potē iekšā lielo "apspiestību", "russkij jazik zapreščajut" un pēc gada laikam sāks aurot, ka krievus dzīvus uz ielas ķer un ēd nost fašistiskie latvieši..... Ja jau bērni un brīnišķīgais vīrs runā ar citiem latviski bez kādām grūtībām, tad kur problēma? Ja ar valodu nav grūtību, tad kāpēc valsts skolu pāriešana pilnībā uz latviešu valodu Latvijā(kā tam būtu elementāri jābūt jau sen) vismaz trešdaļai iedzīvotāju pēkšņi ir problēma? Vidusskolnieki pēkšņi pēc gada aizmirsīs dzimto krievu/poļu/ukraiņu u.c. valodas? Smiekli nāk!! Cilvēki aizbrauc uz ārzemēm- studē svešās valodās un nekas- visu paveic un nav nedz atpalikuši, nedz konkurētnespējīgi, par ko tiek tik ļoti pīkstēts mēdijos, ka šeit tā obligāti būšot. "Ņe otrezaite nam naš jazik!"- kaut kāds ždanokas inspirēts murgs.... Patiesība, kas ir aiz visiem šiem saukļiem, ir daudz vienkāršāka, nekā to uzpūš un līdz absurdam dramatizē zināmas aprindas ļautiņi- 1)skolēni vāji zina valsts valodu(un ne jau atpalicības dēļ), 2)liela daļa skolotāju vāji zina valsts valodu un, ja nāksies pāriet uz latviešu valodu, tas uzreiz uzpeldēs un radīsies visādi nesmukumi. Dibiniet privātskolas mazākumtautību valodās, kur problēma? Es nezinu nevienu krievu/poli/ukraini/baltkrievu, kas būtu asimilējies-kuram vieglāk izteikties latviski, toties zinu vairākus pavisam dažāda vecuma cilvēkus, kuri, būdami latvieši, daudz vieglāk/labprātāk izsakās krieviski un bez īpašas vajadzības pat necenšas runāt dzimtajā valodā. Lūk, tas gan ir forši, vai ne?..... Latviešu valoda starptautiskā līmenī nav aktuāla- un? Tas tāpat ir zināms. Ko piedāvājat? Pie pakaļas to visu- ieviešam 100% visu angliski/ķīniski(mandrīnu)/spāniski/vāciski/krieviski, ne? Ja reiz esam mazi un lielajā mērogā samērā nespēcīgi- tātad mūsu liktenis ir nosprāgt, lai lielajiem un varenajiem netraucētu zelt un plaukt? Tā sanāk? Mjā, "brīnišķīga", ļoti "latviska" nostāja. Ar švaukstismu tālu tiksim... P.S. Prieks par mīnusotāju centību, malači, strādājam, strādājam naskāk - lai priekšniekiem tiek prieks un pašiem labumiņš!!
Nesaprotu, kāpēc tik nenormāls naids pret krievvalodīgajiem! Ko viņi dara sliktāk par mums? Te ir viņu dzimtene. Manai draudzenei bērni paspēja apgūt izglītību krievu skolā, jo vīrs viņai ir krievs - brīnišķīgs cilvēks! Ar latviešiem šie bērni vienmēr runā tīrā latviešu valodā. Kur ir problēma! Visu laiku varēja mācīties dzimtajā valodā, pēkšņi nevar. Bez tam pasaulē latviešu valoda diemžēl vispār nav aktuāla. Kam vajadzīgas liekas problēmas, pietiek kaudzēm neatrisinātu problēmu, tagad sataisa vēl liekas. Vai ir gudri kurināt nacionālu naidu? Un kam tas ir izdevīgi?
Vai tiem pašiem valsts valodas nezinātājiem kauna par savu grūtgalvību un aprobežotību nemaz nav ?
tas bija jādara uzreiz 92~93.gadā
viņiem ir cits gods....
1. kārt mēs neesam Psrs, bet Eiropas sastāvā 2. kārt mums valsts ir Latvija 3. kārt katra ģimene bērnu var mācīt kādā valodā grib... ( BET MŪSDIENĀS DAUDZ CILVĒKU IR PAR SLINKU... ) 4. kārt Jādara pakāpeniski proti vērt klases krievu sākot no pirmās pēc tam no otrās, jo tā būs grūti mācīties. Jo ja bērns mācās vienā valodā priekšmetu... grūti būs citā valodā. es nespēju iedomāties algebru ģeometriju krievu valodā kaut valodu zinu. Tad iedomājaties cik grūti būs tiem krieviem.
Kâ nav kauna piketēt!Paskatoties uz piketētájiem rodas jautájums-kāpēc šo laiku dzìvojot Latvijâ vińi vēl neprot runât valsts valodā?Te ir Latvija,un tāpat kâ Anglijā,Francijā u.c.valstìs valsts valoda ir VIENA,un Latvijâ tâ ir latviešu valoda! Esmu priecìga,ka mani krievu tautìbas draugi bez problēmâm runâ latviešu val.,kâ arì studē un mâcás latv.val.Par piketētâjiem viņi ir neizpratnē,jo saprot,ja dzìvojot Latvijā ir jâzin latv.val.,un nemācoties to arì nezinâsi.
Runāt un zināt valodu valstī, kurā dzīvo -tā ir goda lieta!
Es jau neko , varu pat mēģināt arī mazliet viņus saprast, tomēr...ZINU, ka Krievijā pilnīgi noteikti Putins neļautu mums mācīties latviešu valodā, tad KĀPĒC Latvijai būtu jādara savādāk?
Duj uz savu rodinu....labak aiveriet muti ciet!skrienat ka zurkas no savas neatkarigas lv uz angliju!
Atradušies te - parazītu banda!!! Nepatīk te kaut kas, neatkarīgajā LV- duj, mājās uz plašo Rodinu!!!
...Un vietā vajag ministru, kas uzreiz noteiks valsts valodu visās skolās un pirmsskolas bērnu iestādēs, nevis auklēsies!
ч.в.р.
Lai pieprasa sava pļūtina demisiju.
Valodas vajag zināt.. ne tikai rodnuju reč
Kāpēc tas ir vajadzīgs skolās māca latviešu bērniem krievu valodu angļu val ,vācu valodu nu ja likvidē krievu valodas skolas tad Latvijā jāmāca tikai latviešu val , nekādu citu valodu kā Francijā tikai franču val , domāt vajag par tautas labklājību nevis muļķībām.
kaut nu ātrāk, nezinu, ko vēl varētu sabojāt, viss iet uz galu

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.