Lietotājvārds
Parole
Lūdzat lai bērns nepaņem uz skolu telefonu jo vecāki ielādēšot 5 foršas spēlītes bet patiesībā noslēpj telefonu un pēcpusdienā brauc uz kādu ēstuvi vai sporta aktivitātēm nu protams visi
Mēs savu televizoru vienkārši izmetām ārā. Pavisam. Cita vietā nav. Atlikušas vien glaudāmierīces
Ja mamma un tētis paši cauru vakarublenž glaudāmierīcē un tik laiku pa laikam uzbrēc bērnam, ka nav ko sēdēt telefonā/datorā, domājat, tam būs jēga un rezultāts? Papriekš vecākiem pašiem jāizlien no ierīcēm pilnīgi un galīgi, bet tas tak ir par daudz prasīts.
Traki apēd laiku tās ierīces... malies un malies pa to netu stundām un beigu beigās neko īpašu neesi padarījis, neko īpašu neatceries, nekādas īpaši svarīgas prasmes neesi ieguvis, jo, aizejot uz virtuvi sagatavot sviestmaizi, sagriez pirkstu...
Vai pēc 2,5 stundām vecāki kaut pusstundu dosies ārā un nodarbosies ar fiziskajām aktivitātēm kopā ar bērniem ? Domāju, ka ierīcēm atvēlētais laiks ir par garu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.