Lietotājvārds
Parole
6.klases audzinātāja 23.11.2017. 11:03:14
Skatījos YouTube konferences ierakstu (fragmentāri, fonā). Patika Anša Bogustova uzdotais jautājums - visi skolotāji ir apmeklējuši kursus un ieguvuši sertifikātu, ka viņi zina kādas ir bērnu tiesības. Bet vai kāds no skolotājiem ir ieguvis sertifikātu, apmeklējot kursus par SKOLOTĀJU TIESĪBĀM?
Vērotājiem 23.11.2017. 08:06:05
Nu tad vērojiet. Tikai uzdodiet sev jautājumu, kam tas vajadzīgs?
Pieminētās lietas - kontrolēs (vai tomēr vēros?) stundas, prasīs tematiskos plānus, dažādas atskaites - ir tikai normāla lieta skolotāja darbā, nevis neuzticēšanās. Iepriekšējie komentāri ir drusciņ par ko citu - no vadības puses izvērsta viedokļu neuzklausīšana, sadarbības neveicināšana,vienpersoniski lēmumi u.tml.
Nav un nebūs nekādas brīvības, kamēr kontrolēs stundas, prasīs tematiskos plānus, dažādas atskaites utt.. Skolotājiem neuzticas un nav skaidrs, kāpēc.
Piekrītu A. 22.11.2017. 11:02:25
Jā, "nepareizu viedokli" nav vēlams paust vēl vienā otrā skolā. Paradoksālā situācijā šādas skolas nonāk tagad saistībā ar jauno izglītības projektu, kura ietvaros liels akcents ir ne tikai uz skolēnu, bet arī uz skolotāju sadarbību. Tie paši personāži, kuri nevēlējās skolotāju viedokļus, tagad tos kā uz burvju mājiena pieprasa ... :D Ticamības momenta nekāda. Turklāt, skolotāji, kuri neprot sadarboties, nu nekā nevar pa īstam iedvesmot skolēnus sadarbībai. Tikai šādus un tādus sadarbības elementus imitēt ... Ui, ui, ui ...
Vai var būt pedagogiem draudzīga izglītības iestāde, ja tajā strādā skolotājiem nedraudzīga izglītības iestādes administrācija? Mūsu skolā lielākajai daļai daļai skolotāju attiecības ar vietniekiem ir spriedzes pilnas "mazo ķeizariņu" vadības stila dēļ. Direktore ir izvēlējusies iespēju palielināt vietnieku skaitu skolā, katrai iedalot 0,33 vai 0,25 slodzes. Un "koristes" cenšas cik var - jau otro mācību gadu mums ir "ideāli vienprātīgas" un bezzobainas ped.sēdes un informatīvās sanāksmes - mazākais no ļaunumiem par "nepareizo viedokli" ir slodzes samazināšana un stundu saraksts ar logiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.