Lietotājvārds
Parole
Drīzāk jānosaka maksimālais bērnu skaits klasē!!!
skolotāja1 27.11.2017. 09:04:05
Pēc Šadurska kunga domām vidusskolas vajadzētu varbūt tikai lielpilsētās ar nu vismaz 30-40 skolēni klasē. Lauku bērni ceļas ap plkst. 5:00 un dodas uz skolu???!!! Kā nu kurš!? Nu tad aicinu atteikties no ministra portfeļa un rādīt priekšzīmi - uzņemties kāda priekšmeta skolotāja un klases audzinātāja lomu kādā no šādām klasēm. Pašvaldības attopieties!!!
skola netālu no pilsētas. 26.11.2017. 21:19:09
Ja skolā ir tik daudz bērnu 7.-9.klasē, t.i. 32+23+22 = 77, tad padomājiet, kā viņiem nokļūt uz pilsētas skolu?
Vidusskolai pie pilsētas 26.11.2017. 12:59:12
Vai tad Jūsu skolotāji ir ar mieru par to pašu algu (1.-6.kl.) vairāk bērnu (arī 7.-9.kl.) mācīt?
mamma no laukiem 25.11.2017. 17:11:35
Katrs nākošais valdības lēmums , likums, noteikums padara dzīvi Latvijā neizturamāku. Bēgt ir viena opcija. Otra - nepakļauties. Un šoreiz aicinu domāt, kā varētu izskatīties nepakļaušanās pašvaldību līmenī - iekasēt IIEN un nedot to valstij, lai nodrošinātu skolu un veselības iestāžu darbu? Lauku pašvaldībai pieteikt karu Zviedrijai un tūliņ arī padoties, lai Zviedrija to anektē? Atteikties pildīt jebkuru likumu, kas jaunaks par 5 gadiem? Izdot savu naudu un visiem nevietēja kapitāla darboņiem noteikt ievedmuitu pašavaldībā? Domājam pirms neesam nosmacēti valdības ciešajos apskāvienos!
Varbūt vajadzētu izstrādāt kādus kritērijus - kas vispār var mācīties vidusskolā. Tagad jau visus "no ielas rauj iek šā", lai tikai būtu skaits. Kas tad gaidāms turpmāk? Vidusskola nav ne vajadzīga, ne pa spēkam jebkuram.
Laimes māte 24.11.2017. 16:14:38
Dārgā valdība, labāk būtu noteikuši maksimālo bērnu skaitu klasē, nevis minimālo! 20 skolēni - tas ir absolūtais maksimums, lai skolotājs varētu normāli strādāt un nodrošināt disciplīnu. Piebāztās klases, kur ļaudīm dažādas intereses, vecāki, dzīves līmeņi, ir sadisms pret to vienu skolotāju! Attopieties! Nav padomju laiki, kad skolotājs bija dieva vietā un kuram pakļāvās, klasēs bija klusums. Tagad ir citi laiki, un skolēnu skaitam jāsamazinās, nevis jāpieaug.
Vidusskola pilsētas tuvumā 24.11.2017. 10:28:42
Par 7.-9.skolēnu skaita noteikšanu: 7.klasēs - 32 skolēni, 8.klasē - 23skolēni, 9.klasē - 22 skolēni. Un, ja jālikvidē 7.-9.klases mums pēc DIŽĀ plāna, tad nu bēdīgi. Jāpārved uz pilsētu, jo tuvu. Mums skola paliek 1.-6.kl -jāapkurina tikpat, pilsētā ar mūsu skolēniem strādātu tikpat skolotāju, cik pie mums strādātu, +pagastam jātērējas par pārvadājumiem. Rezultāts tikai mīnusos. Kvalitātes mums arī gana... Pēc jaunā plāna sanāk kvalitatīva izglītība, ja uz skolu ir jābrauc, ejot savējai ar kūpošu skursteni garām. Tā kā atstājiet pamatskolas pašvaldību ziņā!!!
Pilnīgi normāli, ka dažu skolēnu piepildītās klases nav ko saglabāt. Izaug "narcisi" , kas nezin kas ir konkurence, un visur saprot, ka man pienākas īpaša apkalpošana! Mans bērns arī mācījās klasē, kur bija 5 bērni... un kas no tā sanāca? Pilnīgs nekas, aizejot uz lielo skolu (vsk.) pa apakšgalu vien cīnījās, lai gan pamatskolā bija labinieks, mācījās ar vidējo atzīmi 7.7 .
Vēl "....kas ir nolaidušie šeit ..." :(
Atkal pareizrakstības kļūdas... "Ņemot vēra pašvaldību...." :(
mazpilsētniece 23.11.2017. 12:42:10
Jā, Latvijas lauku "iznīcināšana" turpinās. Žēl. Domāju, ka pēc visām reformām, kuras vēl plāno ieviest, jaunie vēl mazāk vēlēsies dzīvot laukos.
Tiek bruģēts ceļš obligātajai vidusskolai. Gribu zināt, ko "videnē" darīs bērni ar speciālām vajadzībām, jo šobrīd manā klasē ir 2 "integrētie", kas nodrošina galvassāpes ne vien skolotājiem, bet arī klasesbiedriem
nu tad veramies ciet .....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.