Lietotājvārds
Parole
Kā izvēlēties skolu? 1) Pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai , lai bērnam nebūtu plkst. 5cos jāceļas . 2) Pēc iespējas tuvāk ārpusskolas nodarbībām. Neuzskatu, ka tie vērtējumi ir korekti.
Vai tad kad skolas un klases būs kļuvušas rentabli lielas, vai mājas darbu apjoms palielināsies vai samazināsies?
tas nu gan ir asurts
izm.gov.lv sākumlapā redzama skolu karte ar pagājušā gada datiem... nabadziņi ierēdnīši, nav pietiekami tūkstoši samaksāti prēmijās, lai atjaunotu kartē šī mācību gada datus, tas nekas, ka skolām tie jāiesniedz pirmajos septembra datumos, ir taču pagājuši tikai!!! trīs mēneši un kā tad IZM var zināt, cik skolēnu kur mācās!
mamma Ināra 27.11.2017. 13:35:54
Mūs gadījumā skola tika izvēlēta par labu konkrētam klases audzinātājam, skolotājam. Pasaule ir tik maza, nemaz nerunājot par Latviju:) Tādēļ ļoti bieži atsauksmes par konkrētu pedagogu var ietekmēt vecāku skolas izvēli.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.