Lietotājvārds
Parole
45542 par 27 gadiem ,kaut ka varēja iemācīties latviešu valodu ,ja negribi tinies, robežas atvertas,ko tu esi šeit......
Es nesaprotu vienu lietu. Ja tu dzīvo Latvijā, tad tas ir pašsaprotams, ka jābūt valsts valodā. Ko jūs varat cepties? Mēs dzīvojam Latvijā vai Krievijā? Lai mācas, cik var nīdēt..
Neviens nepadomāja par citiem valsts iedzīvotājiem, piemēram krieviem. Viņiem būs grūti pāriet momentāli uz latviešu valodu. Es piedāvāju tiem, kuri jau mācās citu valožu skolās, pabeigt mācības tajā valodā, kurā viņi sākuši (tas neattiecas uz latviešu skolām). Es esmu 9 klases skolnieks, kurš mācās krievu skolā un es negribu rakstīt eksāmenu latviešu valodā, jo visu dzīvi mācījos krievu valodā. Tas nav loģiski no viņu puses.
tas pats, ka Francijas valsts skolās mācību valoda ir franču....
Man liekas, ar valsts valodu izglītībā ir kā ar čekas maisiem. :D Tuvojoties vēlēšanām, visi politiķi to atgriež dienas kārtībā, bet kopš neatkarības pasludināšanas reāli jau nekas nenotiek.
Ai, jēziņ, 29.11.2017. 00:11:09
sen jau vajadzēja pāriet uz valsts valodu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.