Lietotājvārds
Parole
Ārprāts! Pat nekaunās skaļi pavēstīt, ko deputāti uzskata par savu ... . Būtu labāk padomājuši, kā iekasēt nesamaksātos nodokļus un maksāt cilvēku cienīgas algas. Aizbrauks jau arī šie "talantīgie".
Ģimenes plānotāja 01.12.2017. 17:37:28
Vai tad, ja ieplānošu, lai man piedzimst bērns janvārī, būs lielāks valsts pabalsts? Valdība varētu padomāt par šo :D hahaha Tad tik būtu cirks!
Kautkāds vāks! Izskatās ka mūsu politiķi nav piedalījušies bērnu ieņemšanas procesā un nezin kā tas notiek, ja jau var šādas diskusijas izvirzīt!? Sāpīgi ka par mūsu nodokļu naudu tiek diskutētas tādas muļķības. Ko mēs esam savēlējuši!
Dienas prieks! 30.11.2017. 22:57:18
Viena saeimas komisija centīsies risināt,lai bērni dzimtu gada sākumā (kas jau tā ir absurds), kamēr cita, demogrāfijas komisija, risinās, lai VISPĀR dzimtu bērni, pilnīgi vienalga kādā laikā. :D
Pēdējam komentāram 30.11.2017. 22:56:12
Šausmas ir par to, ka pasaka, kā ir? :) Labāk dzīvot kā padomju laikos visu slikto izslēdzot no apziņas un neļaujot par to runāt publiskajā telpā? Es labprātāk gan uzzinu, ko manis vēlētie deputāti apspriež - vēl jo vairāk, ja tas ir kaut kas tik dīvains kā šī deputāta rosinājums.
Kas sacer šos rakstus?... 30.11.2017. 22:03:07
Izglītības ministrijai rosinu izvērtēt, kas raksta šos rakstus e-klases atvērumā. Vai to kvalitāte atbilst skolu mājaslapai ...
Lai Dieviņš nogriež, ja prātiņš sāk apstāties! Jo tālāk, jo interesantāk! Nu vēl ko gudrās galvas izdomās? Ar pavēli - gultā iekšā - marš!
Vai tas nav apkaunojoši, ka politiķi savas nespējas dēļ ir nonākuši tiktāl, ka kā risinājumu saskata, likt cilvēkiem vairoties noteiktos laikos :-DDDDDDDDDDD
es piedzimu 16.aprili un man ir klasesbiedrs kurs ari pidrima saja diena
Krūmiņš runā absolūtas muļķības - man dēls ir dzimis septembra vidū un ir talantīgs sportists, viņiem komandā pārsvarā visi ir gada beigās dzimuši, tā kā 3 puiši ir 2006. gads, bet pārējie 2007. gads ( beigas), komanda sacensībās startē starp 2006. gadiem un regulāri iegūst godalgotas vietas... Domāju, ka nav svarīgi beigas vai sākums gadam, ja ieliek darbu treniņos, vēlēšanos sportot un savas spējas, rezultāti neizpaliks, bet bērni psiholoģiski ( lielākā daļa), nav gatavi sākt mācīties skolā no 6 gadu vecuma.
Ē, šito tiešām tā var sariktēt? Noooopietni???!!! Mūžu dzīvo, mūžu mācies!
Politiķi nezin kā rodas bērni, tāpēc ka viņus neviens nemīl
sākumā domāju ka dezinformācija par rakstu! tikai tagad sapratu, ka par anonīmo komentāru par Krieviju. :) Būtu jau labi, ja tādi tiešām būtu.. turklāt LV. :)
Mūsu deputāti pamazām pārvēršas par kaut kādu komedīklaba lēto variantu.
Nevajag izplatīt dezinformāciju
Kā jums kauna nav, valstsvīri - tikumības likumu ieviesēji?! Ieklausieties paši savās runās - tas jau rasisms kaut kāds! Nu jūs tiešām pēc muļķiem izskatāties un izklausāties!
...bet internātskolas slēgt vai nedot finansējumu mācību gada vidū!!!
Varbūt vēl nosakiet pie viena, kurā datumā un kā labāk man viņu ieņemt, to bērnu. Man tā ir apriebies tas viss, ka nu pat arī mūsu ģimene kravā koferus! VAIRĀK KĀ NENORMĀLI DZĪVOT ŠAJĀ VALSTĪ !!! DZEMDĒJIET PAŠI !
Sievietes un vīriešus vajadzētu nošķirt. Salaist kopā divus mēnešus uz vairošanās periodu. Nu apmēram kā tas ir trušiem. Viss izdosies!
Vienkārši trūkst vārdu...
Nu var taču trīs mēnešus paciesties... lai polītiķiem prieks... :)
G.G. @skolotāja 29.11.2017. 11:07:10
Es piekrītu par šīm amatpersonām - deputātiem - pilnīgi nenormāli kaut ko tādu apspriest. Nav komentāru varētu teikt. Bet labi ka ir cilvēki kuri klausās un pieraksta lai mēs varētu uzzināt, ar ko viņi saeimā īstenībā nodarbojas - apspriežot šadus jautājumus!
Vai nu šie cilvēki ir pārstrādājušies un prātu pazaudējuši, vai arī viņiem nekad tā nav bijis. Kā nav kauna? Cilvēki aizmirsuši, ka ir amatpersonas! Ja tas ir joks, tad stipri neizdevies. Ne īstajā laikā, ne vietā
Vairosimies Latvijai! 29.11.2017. 10:15:47
Lai bērni masveidā dzimtu janvārī, valstī marts/aprīlis jāpasludina par oficiālajiem vairošanās mēnešiem, kad ļautiņi reproduktīvajā vecumā varētu attaisnoti kavēt darbu, pie sekmīga iznākuma saņemtu papildus pabalstu u.t.t. Par valstisku poltiku dzimšanas datuma regulēšanā!
tikmēr Krievijā ģimenēm ar 2 bērniem atvieglots hipotekārais kredīts un vēl ģimenes pabalsts par 2.,... pie 7000eiro
rudenī dzimušais 29.11.2017. 08:59:13
Varbūt vēl vajag kādu labi atmaksātu komisiju, lai pētītu? Naudiņu vajag...
hahahaaaaaaa-te pat komentāri lieki! hihihiiiiiiii......................
Nu bet cik gan pārslogotas būs bkisas valsts dzemdību nodaļas gada sākumā? Par to nedrīkst aizmirst! Deputāti, risinājums? Cēsīs aizslēdza! Kur dzemdēs? Ierosinu par dzemdību punktiem no janvāra līdz maijam pārvērst slēgto skolu un internātskolu ēkas. Par personālu uz šo laiku varētu pieņemt ilgstošos bezdarbniekus! Kā patīk šī doma?
Super demogrāfs 29.11.2017. 00:30:52
A varbūt jāsāk ar to, lai vispār laiž bērnus pasaulē?
Mana meita tieši otrādi - sanāk klasē jaunākā... dzimusi 1.janvārī, bet izmantojām iespēju, lai ātrāk beigtu skolu, nevis būtu vecākā klasē.
Es pirmo reizi mūžā ko tādu dzirdu, ko deputāts Krūmiņš uzdod kā pašsaprotamu! Mani bērni gan nav sportisti baigie, bet nekad neesmu dzirdējusi, ka kāds to uztvertu kā nozīmīgu problēmju, kurā mēnesī dzimis!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.