Lietotājvārds
Parole
nav svarīgi kas 09.12.2017. 18:49:56
Jau tagad katram skolotājam svešvalodā ir divas konsultācijas katru nedēļu- skolēniem bez maksas! Tāpat arī matemātikā un citos priekšmetos- jau ir! Katru nedēļu- jau ir! Lai jau tagad izmanto! Vai ministrija to nezin? Kāpēc vajag vēl?
Jūs neesat vienīgie... 04.12.2017. 16:15:20
kuri maksā nodokļus. Krievi arī tos maksā. Jūsu valodai traucē ne krievu skolas, bet stulbā valsts politika. Negrib viņi.... Es gan gribu, lai visi skolēni būti izglītoti, neatkarīgi no tautības. Latviešu valodas zināšana ir svarīgāka par fizkas, matemātikas un ķīmijas apgūšanu? Darbā nav jāpļāpā, bet jāstrādā. Krievu skolās mācās trīs vai četras valodas un skolēni spēj konkurēt ar latviešu skolu audzēkņiem. Varbūt, tieši šeit slēpjas problēma?
Adepts to MAMMA 03.12.2017. 17:12:59
Kad tu pacelsi pakaļu un iesi protestēt.Par tevi nekas neko nedaris.
Adepts Stepana Banderas 03.12.2017. 17:11:42
Iznāk latvietis dzīvo sava zeme kā trimdnieks ..........
Kāpēc tas atkal notiek par maniem nodokļiem ??? Kad beidzot man un maniem bērniem kas pienākies kā pilsoņiem savā zemē?
Tas nozīmē, kas skolotāji ir ļoti zemas kvalifikācijas . Ar tiem arī sen jau bija jāsāk . Ja nav spējuši gandrīz 30 gadu laikā valsts valodu iemācīties ,tad diez vai ar mistiskiem pārejas periodiem to spēs. Un kursi 50 gadīgiem un vecākiem diez vai vairs ko mainīs. Jāmaina profesija.Par kursiem skolotāji maksājuši tikai paši.
Tās taču tieši ir obligātās - latviešu valodas! Neobligātās jeb izvēles būs krievu, kas būs pēc stundām. Uz tām varēs iet tie, kuri obligātās latviešu val. stundas nebūs sapratuši.
Inga @slieka 01.12.2017. 15:18:42
nu bet viņiem jau nebūs obligāti jāiet uz tām stundām., tas būs izvēles gadījumā! Līdz ar to, ja neinteresē, tāpat saprot, tad var neiet. Kāpēc lai vienk. atsēdētu un traucētu, runātu?
Paredzu, ka jaunieši, stundā, kas ir latviešu valodā, nedarīs neko, nemācīsies, graus kārtību, traucēs stundu gan skolotājam, gan citiem klasesbiedriem, bet mācīties neies arī uz alternatīvo stundu. Šur tur jau ir līdzīgi eksperimenti un arī pieredze: stunda ir latviešu valodā, bet konsultācijā var saņemt paskaidrojumu krievu valodā (ne poļu, ne lietuviešu, ne arī citā mazākumtautību valodā). Kāpēc rūpējamies tikai par krievu valodīgajiem jau gadu desmitiem...
un ja es par to negribu maksāt? 01.12.2017. 10:22:32
Kas man jādara? jāvācas prom no Rīgas?
divi miljoni gadā...tad jau labāk novirzīt labākai valsts valodas apguvei, lai nebūtu problēmu izprast mācību vielu. Tāpat jau apgūtais būs jāpielieto latviski turpmākajā dzīvē, jeb Ušakovam ir citi plāni? Tas jau tāds solis atpakaļ.
ooo, vēlēšanas nāk, gņils vāc elektorātiņa parakstus.
Lai tak mācās savā krievu valodā. Un lai pēc tam meklē Latvijā darbu, neprotot valsts valodu :)
KĀDS EKLASEI AR TO SAKARS ???
CIK VAR???? nu cik??? katru gadu viņš piešķir naudu krieviem, kuri nekad to latviešu valodu nemācīsies...kad tas reiz beigsies??? Kad???
Nu tad daudzi ies tikai uz ''konsultācijām ''.
un kurš no šāda lēmuma, ja to pieļaus, būs ieguvējs? ne jau skolēni.
skaidrs, ka tā ir Rīgas (jeb Ušakova) nodoms apiet likumu par latviešu valodu. Nu ļoti neproduktīvi. Dublēt mācību saturu no rīta un pēcpusdienā..hm

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.