Lietotājvārds
Parole
Nav ne jausmas. 07.12.2017. 22:00:20
Jūs tā vienkārši bērnību atņemat. Tā vietā , lai bezrūpīgi spēlētos ar lellēm,viņiem būs jāzubrās. Bērnība tā ir īsa, būs vēl īsāka.
Pilnīgs stulbums ,tad labāk lai ievieš likumu ,ka jāsāk iet no 8 gadu vecuma ,pamuļķi tajā valdē sēž.
Paskaidrojat man kādēļ nesūtīt ? Jūsu bērni tik un tā kad atnākt uz skolu pat savu vàrdu ar grūtībàm uzraksta . Tad kāda starpība ir starp 6 un 7 gadiem? Sīkais kā būs neattīstīts 6 gados tāds arī palikts 7 gados.
Manuprāt, bērni ir pārāk mazi lai viņus sūtītu jau skola.
risinājums 06.12.2017. 10:49:52
6 gadīgadīgajiem bērniem jāpaliek bērnudārzos ( 0 klasītē). Kur ir gan bērnam pazīstama vide, gan piemēroti apstākļi. 0 klasei jābūt par brīvu kā jau skolā (arī ēdināšanai) . Pie tam 6 gadniekus jāmāca pamatskolas skolotājiem ar attiecīgu algu. Tad varēs prasīt arī rezultātus.
kaut ka jociigi, man meita teica ka Skotijaa bija garshigaki edieni skolaa. pusdienas bija tris izveles. bet te skolaa esot cieti kartupelli! Taa kaa valsts iestaazzu apgaadataaji padomajiet kameer nav sudziba rakstiita!
Labāk vāciet parakstus, lai alkoholu sāk tirgot no 21.gada vecuma. Lai vidusskolas pēdējās klasēs skolnieki var macīties, nevis braukāt ar auto, strādāt, dzert! Tad brīnas,ka attestāti slikti. Ja reiz negribat,ka bērni no 6 gadu vecuma uzsāk skolas gaitas. 11 gadu apmācību diez vai kādreiz atgriezīs, ja nu vienīgi bērni piekritīs sestdien iet uz skolu!
Izvirza absurdu ideju. Tad ap to viss "mutuļo', vāc parakstus, apspriež. Bet galvenās lietas paliek ne risinātas, ne atrisinātas. Tāda piolitika.
Cēzera kundze 05.12.2017. 19:48:23
Es pati savos gados kad saku macīties saku no 8 gadiem. _______________________________________________
...
MANAI MĀSAI 5
Pie 28 gadiem jau mēģināja no 6 gadiem, es pat 6.klasē negāju. Uzreiz no 5. visi uzņēmumi 7.klasi. Izgāzās eksperiments un atkal gāja no 7 gadiem
Šadurskim nē 05.12.2017. 16:00:15
Parakstījos!
Inesei... Neviens referendums nav bijis tautas iniciēts. Visi ir sākušies polītiskajā tirdziņā, tad žurnālisti sagatavo sabiedrisko domu, un tikai tad notiek "referendums" kurā tauta nobalso un piešķir leģimitāti jau iepriekš polītiķu iztirgotajam. Izņēmums, bet arī tikai daļējs ir bijis tikai viens... Bet par to man tikai tāda virspusīga informācija...
Inese @ZUlu 05.12.2017. 14:36:16
referendums!
atbilde beibei 05.12.2017. 13:07:32
es laidisu tad kad maces pasi lasit
ne es bernu skola laidisu tikai tad kad vinam bus 10
Kurš atceras kaut vienu gadījumu, ka parakstu vākšana būtu līdzējusi?
Jau 18 gadus strādāju skolā un pieredze rāda, ka pat nepajautājot cik bērnam ir gadu, pēc viņa uzvedības, saprašanas, socaālajām prasmēm,uztveres spējām zinu, ka ir sešgadnieks, pajautāju bērnam, un, jā ir seši gadi. Bērni mokās, jo viņi nav gatavi skolai, pēc gada tas pats bērns ejot atkārtoti 1.klasē ir atvēries, drošs, pārliecināts, uztveres spējas ir 1.klases līmenī. Vienkārši bērns ir laimīgs. Ļoti reti gadījumi ir bijuši, kad sešgadnieki tiek līdzi septiņgadniekiem, ļoti reti. Tā, kā atbalstu viedokli, kad bērnu jāved uz skolu 7 gadu vecumā. Protams vienmēr ir izņēmumi, bet tiem nav jābūt par sistēmu.
mamma 2 meitām 05.12.2017. 12:40:46
parakstījos!
Inese @jautājums 05.12.2017. 12:28:24
a kāds sakars pensionāriem? parakstās tei, kuriem rūp bērnu bērnība, attīstība un nākotne, manuprāt. :) Gana nozīmīgs jautājums tomēr.
Interesanti , te parakstās pensionāri vai piecgadīgo bērnu vecāki?
esmu pret sešgadnieku skolu gaitu uzsākšanu!
Tas, ka lielākajā daļā (gandrīz visur) pasaules ir šāda pieredze, jau neskaitās. Pie mums nevis iedziļinās situācijā, izglītojas, pēta, skaidro, mēģina saprast, bet VĀC PARAKSTUS :D :D :D par jebko ...
Galvenais, vecāki, jādomā. Savu bērnu sūtu skolā, kad viņš to var. Neņem jau Izglītības ministrija vērā nekādas vecumposma īpatnības , ko atzinuši speciālisti. Lielākas ziepes būs ar tām daudzajām paralēlklasēm un skolām....likvidēs, citur trūks skolotāju...braukās...nu darba kvalitāte!!!!
mācības beidzas aprīlī 05.12.2017. 09:23:37
Varbūt varētu jau esošo mācību periodu sakārtot? Mūsu skolā pus septembri vēl nekas nenotiek un aprīlī jau vairs nekas nenotiek :)
parakstījos!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.