Lietotājvārds
Parole
Valodas izlīdzināšanas klases jāveido kā Norvēģijā vai Somijā - kamēr bērns normālā līmenī nezina valodu, kopējā klasē viņu neliek. Citādi ir tikai abpusējas mocības.
Skolnieciņš 06.12.2017. 18:54:18
Esmu ļoti kritiska personība. Mani tagad var lasīt gan feisbukā, gan tviterī. Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ [Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš]
Лол
60 gadīgo Purvciema skolotāju nevieni kursi neiemācīs runāt latviešu valodā.
Un kad IZM un Shadurska k-gs domaas par to kaa integret latvieshu skolaas Sirijas , Libijas u.c. bernus, jo skolotaji ir satraukti par to, ka berni neko nesparot igruusti klasees bez izlidzinashanas. Kad buus valodas izlidzinoshas klases , teiksim ka Vaacijaa, ja jau mes esam Eiropaa un mums jaauznjem beeglji?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.