Lietotājvārds
Parole
Valodas izlīdzināšanas klases jāveido kā Norvēģijā vai Somijā - kamēr bērns normālā līmenī nezina valodu, kopējā klasē viņu neliek. Citādi ir tikai abpusējas mocības.
Skolnieciņš 06.12.2017. 18:54:18
Esmu ļoti kritiska personība. Mani tagad var lasīt gan feisbukā, gan tviterī. Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ [Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš]
Лол
60 gadīgo Purvciema skolotāju nevieni kursi neiemācīs runāt latviešu valodā.
Un kad IZM un Shadurska k-gs domaas par to kaa integret latvieshu skolaas Sirijas , Libijas u.c. bernus, jo skolotaji ir satraukti par to, ka berni neko nesparot igruusti klasees bez izlidzinashanas. Kad buus valodas izlidzinoshas klases , teiksim ka Vaacijaa, ja jau mes esam Eiropaa un mums jaauznjem beeglji?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.