Lietotājvārds
Parole
jauka ideja un darbiņš. Es saprotu - runa jau nav tikai par ticēšanu vai neticēšanu. Tak rakstā bija par kundzi 77 gados...tas ir prieks, kurš rodas saņemot vēstulīti un tu tajā esi pieminēts (jo kāds taču tevi ieteicis). Katrs vecums saņem savu - bērns brīnumu, vecāks cilvēks -prieku :)
Mamma @puķe 07.12.2017. 12:15:47
E-klasē taču ir gandrīz visi skolas vecuma bērni! Protams, ka no īstā vecīša būs vēstule. :) :) :)
Kaija @puķe 07.12.2017. 12:15:09
Nu laikam jau atkarīgs no vecuma. :) Ja bērns vēl tic Ziemassvētku vecītim (un kāpēc gan neticēt, jo viņš tiešām ir!), tad jāsaka, ka no īsta. Ja kaut kādu iemeslu dēļ vairs netic, jo kaut kur dzirdējis muļķības, ka viņš nav īsts, tad jau, ka no izdomāta - diemžēl. :( Jā, visādas muļķības rāda tv un stāsta bērnudārzā, daudzi bērni vairs netic īstajam Ziemassvētku vecītim, lai arī viņš, protams, ir.
Un, kā būtu pareizāk stāstīt bērnam - ka vēstule būs no īsta vai izdomāta Ziemassvētku vecīša?
cik jauka iniciatīva, kā pievērst uzmanību svarīgām lietām! Noteikti mēģināšu nosūtīt vēstulīti

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.