Lietotājvārds
Parole
Protestēšanas vecums...
kruti iskatas
Un tieši šo bērnu dzīve parasti tiek piemirsta publiskajā vidē!!! JO viņi paši savas tiesības nevar aizstāvēt un viņu vecāki i jau arī to nedara, ja jau viņi ir šādā situācijā. Kurš tad aizstāvēs šo bērnu tiesības un intereses uz normālu dzīvi?? Tas jādara pārējiem, cilvēkiem, kuriem ir vairāk veicies ar starta punktu dzīvē, kuriem IR zināšanas, izglītība un pašapziņa.
šeit aptvertas tik dažādas sociālās grupas, kas, protams, ir loģiski pētījumam, bet rāda bildi, ko daudzi ikdienā neredz. Proti pārsvarā jau ir normālas ģimenes, kur bērni zin savas tiesības un jūtas labi un domāju, ka tādas ir pārsvarā. Ainu padara bēdīgāku tie bērni, kuri nāk no sociāli nenodrošinātām ģimenēm, internātskolām utt.
Protams, ir problēma arī skolēnu visatļautību, bet tā ir kultūras un laikmeta iezīme. Domāju, ka tas aizēno otru problēmu, pretējo pusi -"pateicoties" šai problēmai tiek nonivēlētas to bērnu tiesības, kuriem tiešām dara pāri. Viņi jūtas vēl nedrošāki runāt par savām problēmām mājās/skolā u.c.
Cik labi, ka ir šāds pētījums un par to runā! Citādāk sabiedriskajā telpā nākas dzirdēt tikai ļoti vienveidīgu viedokli - ka jaunieši zina tikai savas tiesības un nezina pienākumus! Kas nudien nav taisnība, jo ir arī ļoti pretēja aina.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.