Lietotājvārds
Parole
Kara mācība- absolūti viennozīmīgi skolās var būt tikai kā izvēles priekšmets uz jau esošās jaunsargu kustības bāzes! Nedrīkst nevienu obligātā kārtā piespiest mācīties nogalināt citus cilvēkus. Nekāda papildus finansējuma! Mums ir daudz svarīgākas nozares, kam ļoti, ļoti pietrūkst līdzekļu
Rakstu vēlreiz, jo pirmais komentārs "izgaisis"... Ja bērni, kuri paraksta līgumu kā minēts rakstā, tiek pie budžeta vietām ne tikai aizsardzības akadēmijā, bet ari datoriķos, farmaceitos, juristos utjp., tad nav vairs vajadzīgs mācīties vidusskolā - pietiek apmeklēt pa mežu skriešanas un stroķa jaukšanas nodarbības. Un zini - valsts gudrākos bērnus pastums malā, lai ieliktu universitātē tevi - kādu, kurš ir iemācījies pareizi izjaukt un salikt ieroci, kādu, kurš parakstījis pareizo papīrīti...
Jūs taču saprotat, ja mūsu jaunatnei būs jebkāda sagatavotība karadarbībai vai tie pratīs apieties ar ieročiem, viņus aizsūtīs tur kur vajag un nevienam neprasīs vai grib. Un mūsu iztapīgie valstsvīri, kuriem pašiem nav jākaro, visam piekritīs, ,,jo Eiropa tā teica un viņa šo apmācību apmaksāja".
Netīšām nospiedu ,,pozitīvi". Ko tagad darīt? Negatīvi nav atļauts iečikot. Interesanti. Atbalstīt šādu ārprātu un jauniešu sagatavošanu apšaušanai es taču nevaru.
Aprēķini: 17 miljoni uz 100 skolām t.i. 170 000 uz katru skolu. Apmācības ilgst 370 mācību stundas t.i. 459,46EUR par 1 stundu! Ļoti gribētu redzēt aprēķinus!
Skolnieciņš 21.12.2017. 07:32:50
E-klases diktatori mani cenzē! cenzūra.e-klase.lv
Skolnieciņš 21.12.2017. 07:32:05
E-klases diktatori mani cencē.
Skolnieciņš 21.12.2017. 07:31:17
Uzmanību! Jūsu komentārs ir pievienots pārskatīšanai E-klases porāla moderatoriem. Iespējamie iemesli - Jūsu komentārs, iespējams, satur vārdu vai frāzi, kura ir uzskatāma par rupju, nepieklājīgu vai citā veidā, iespējams, E-klases portāla apmeklētājus aizskarošu.
Skolnieciņš 21.12.2017. 06:30:38
Lai sporta stundās nopelnītu labu atzīmi ar sportu ir jānodarbojas papildus. Diemžēl to es nevaru. Neesmu tik bagāts, lai ar kaut ko nodarbotos papildus. Man ģimenē nav stipras finanšu aizmugures. Ar trūcīgā statusu es pat jēdzīgi izaugt nevarēju, kaut kā apnicīgi ir būt vidējas sievietes (165cm) augumā. Pats pretīgākais ir tas, ka tas ir uz visu dzīvi. Tiklīdz sākšu labi pelnīt, tad obligāti ķirurģiski augšu garāks. Pieriebies būt 6.~7.klasnieka augumā. Augšanas zonas mistiski aiztaisījās 14.~15.gadu vecumā, varbūt tas bija no piedzīvotā stresa dēļ, jo augu ar 117€. Mana dzīve bija tukšums. Vecāki dzīvoja vel nabadzīgāk, bet viņi no manis naudu neņēma. Viņi mani atbalstīja. Šobrīt es dzīvoju ar bišķu labāk nekā tad. Es piemēram savā vecumā (18 gadi) no aknes kaut vai nevaru atļauties atbrīvoties. Tas viss maksā naudu. Ar sportu nenodarbojos, jo baidos sev ko fiziski salauzt, man naudas nebūs, lai ārstētos. Sportošanai vajag pilnvērtīgu uzturu. Bet man ir uzturs no kura smagāks par 56kg nepalikšu, laikam celiākija pie vainas. Tāpēc armijai vai sportista karjerai es nederu. Par laimi, mana vidējā atzīme sanāk 7,6. Varbūt tikšu mācītīties budžetā. Mani vecāki jau ir notirgojuši piemājas lauku zemi, lai es varētu mācīties. Pa vasaru es strādāju divus mēnešus, bet tā nauda diži nemainīja manu dzīvi. Naudu es tērēju nelabprāt. Naudu es ienīstu tapat kā kapitālismu un buržujus. Itkā viss ir izgudrots un pasaulē pastāv, bet man nav pat daļēji pieejams. Man par armijas finansējumu ir pretīgi lasīt, jo tad viņu nauda man uzplēš nabadzības rētu. Cieņā, Skolnieciņš
Kātad cerat vien =D 20.12.2017. 22:28:07
Droši varat ieviest, vel viena stunda uz kuru es labprāt neiešu. Pietiek ar sporta stundu muļķīgajām ieskaitēm. Piem: aizsniedzies lidz pirkstu galiem un vel 10cm talāk, ja nē, sēdies 2. Vai arī uzsit uz kājas 15 reizes pēc kārtas bumbu un uz galvas arī, ja nē, sēdies 2 ^_^. Mūsu izglītības sistēma jau sen sapuva, tāpat kā Krievijā. To vien māk kā bāzt nevajadzīgas zināšanas un pievienot aizvien jaunus un grutakus eksamenus. Es mīlu šo valsti, bet valdību ienīstu no visas sirds ^_^
daudz wow
Es gan vairāk sliecos domāt, ka mūsu jaunatnei ir vajadzīga obligātā militārā apmācību nometne (ar lauka mācībām), vismaz 9 mēnešu gaŗumā. Tā, lai mācības notiktu vismaz 3 gadalaikos. Ziema, Vasara+rudens vai pavasaris...
Cilvēks. Al Qaeda taisa problēmas tiem, kas tic Alaham daudz vairāk, nekā tiem, kuri viņam netīc. Nevar karot par Alahu. Var veidot reliģiju, kas palīdzēs atšķirt savejos no svešiem (viena no senākam funkcijam reliģijai), kas palīdzes apvienot savejos un aizvest viņus cīņā. Karš nevar pastavēt instrumenta dēļ, bet pavisam citu iemeslu dēļ. Tapat var teikt, ka karš pastāv ne tāpēc, ka ir lielgabals, bet tāpēc, ka ir konflikts. Reliģija ir tas pats, ka patriotisms un tas pats ka lielgabals - tas ir instrumenti. Iemesls ir konflikts (interešu konflikts dažādam cilvēku grupām). Šo konfliktu viens cilvēks nevar ietekmēt (tas ir iespējams, bet nevajag pāvērtēt viena cilvēka spējas). Ja viens cilvēks atdod paveles, tad šis cilvēks arī ir tikai instruments. Novāksi šo cilvēku, viņa vietā būs cits tāds pats, kurš atdos pavēles.
Cilvēks - Skolnieciņam. 20.12.2017. 20:02:51
Nevis armijas dēļ notiek kari,bet cilvēku skaudības,mantkārības un velmes iekarot jaunas teritorijas. Armija tur nav ne pie ka vainīga. Vienmēr pavēles izdod viens cilvēks . Kari ir tikai tāpēc ka cilvēku reliģija uzskati atšķirās un daudzi domā citādāk ,attaisno karus ar to ka Dievs viņiem ir tā licis. Piemēram kā ta to dara Al Qaeda kaujinieki,kuri attaisno savas sliktās rīcības ar to ka Allahs viņiem ir to licis.
Skolnieciņš 20.12.2017. 19:56:26
Sveiki! E-klases administrācija ir uzsākusi karu pret mani, tā mani bloķē! Tā ir antidemokrātiska rīcība! Neko tamlīdzīgu nedrīkst pieļaut! Es esmu Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš! Šovakar es jums pavēstīšu par dzīvi Latvijā. Manuprāt, armija jebkurā valstī ir bezjēdzīgs veidojums, pateicoties armijai, notiek karš. Tā cilvēki neprāta un stulbuma lēkmē masveidā slepkavo sev līdzīgos. Cilvēces vēsture ir asiņaina, tāda ir cilvēka negausīgā daba. Mūsdienu sabiedrība atkārto senču kļūdas! Cik ironiski! Es esmu melnais mags, esmu ārpus kara, armijas un citām cilvēku stulbībām. Es šajā pasaulē pildu tikai savu gribu! Ir jābeidz pildīt svešu gribu, ir jāpilda tikai savu gribu! Cieņā, Skolnieciņš
Nupat noskatījos sižetu par Latvijas paraolimpieti bobslejā, kurš ir kļuvis par Pasaules Čempionu, bet valsts parāda TREKNI PIGU UN PRĒMIJU NEDOD!! TAd nu tā mīl''iši, es būšu pirmā, kura savu bērnu skolā vāks parakstus pret šo murgu!!! Ja šeit drīkstētu matam lamāties, tad es to daru šobrīd savās domās! I neceriet, ka mani bērni šo te mācīsies! ejiet D....! naudas izzadzēji!
370 stundas, 10, 11 un 12 klases. Ja es nekļūdos, tad sanāk nedēļā apmēram 4 stundas. Nopietns daudzums. Noteikti būs kaut ko jāņem nost no programmas, lai ieviest šo. Iebildumu man nebūtu, ja šīs nodarbības aizvietotu kaut kādas pļāpaloģijas, nevis matemātiku, fiziku, kīmiju, bioloģiju, vai valodu. Runājot par pielietojamību mūsdienu apstākļos, tad varteikt, ka karos iet bojā un gūst ievainojumus pārsvarā parastie iedzīvotāji. Bet karaviri zin, kad jākrit zemē, kad jāmūk, kad jāpaskatās, kas atrodās zem kājām, u.t.t. Ja būtu gaidams nopietns kašķis šajā zemē, es domātu, ka labāk būt sagatavotam. No otras puses, 2% no IKP prasa Tramps, lai NATO dalibnieki iegulda aizsardzībā (jeb uzbrukuma kompānijās, tas ir kā to pats Tramps nolēms). Un ja cilvēks iziet kaut kādas militāras apmācības, ir varbūtība, ka viņu aizsūtīs pavisām svešā zemē uz pavisām Latvijai nevajadzīgo karu, kur var noķert lodi.
Paskataties kā par piemēru kāda Latvija bija ,pirms PSRS okupācijas,kad Latvija bija zemkopībā un eksportēja daudz siera,kviešu u.t.t uz citām Eiropas valstīm.Ja nebūtu šīs okupācijas nenotiktu stagnācija un valsts būtu tāda paša kā Somija,Zviedrija un pārējas valstis ,kuras netika okupētas. Visi māk tikai kādu nomelnot. Valsts kura nezin savu vēsturi un vai to maina, ilgi nepastāvēs. Bet par pašu šo ideju. Itkā jau labi,lai mēģina kaut ko jaunu ieviest ,vismaz jaunatne kaut ko darīs,nekā pie datoriem sēdēs.
Arī skolotājs 20.12.2017. 13:39:04
Ja tas būs izvēles priekšmets, kāds būs tā apmeklējums
jauka iespēja notrallināt mūsu nodokļu naudu! Un modernajā karā tie gan būs vērtīgi cīnītāji...
Beidziet tērēt naudu tik bezjēdzīgi! Vai tiešām citur tā nauda nenoderētu? Nav vajadzīgs tāds mācību priekšmets!
Kādam, laikam, pieminot patriotisko audzināšanu, ir asociācijas ar tām audzināšanas metodēm, kādas bija padomju laikos ar visiem piespiedu "'brīvprātīgajiem'' pasākumiem utt. Protams, ka no šādas "'audzināšanas'" būtu lielāks ļaunums nekā labums, Domāju, ka valsts aizsardzības priekšmetu varētu ieviest tikai vidusskolas klasēs un tikai kā izvēles priekšmetu. Pie saprātīgas darba organizācijas tas varētu dot labus rezultātus jaunā cilvēka izglītošanā un audzināšanā.
Ja ieviesīs jauno mācību, daudz darba būs Tiesībsargam, būs daudz līdzekļu jātērē jaunām bērnu tiesību aizsardzības organizācijām. Labāk atturēsimies!
Patriotiskā audzināšana...sasmējos...riebjas lasīt..
Aizsardzības mācības ietvaros varētu pasniegt arī sociālās zinības. Tas dotu iespēju nepārslogot skolēnus ar papildus stundām. Es pat pazīstu skolotāju, kurš vienlaicīgi ir gan sociālo zinību pasniedzējs, gan jaunsargu vadītājs.
Šādu apmācību noteikti vajadzētu piedāvāt. Tā norūdītu skolēnus gan morāli, gan fiziski un būtu ļoti svarīgs ieguldījums patriotiskajā audzināšanā.
Par kādu valsti ir runa? Par kuru? Mums ir valsts????
pažarnieks 20.12.2017. 10:08:08
VUGD jau pirms apmēram 8 gadiem ierosināja ieviest skolās obligāto civilās aizsardzības apmācību kursu.
Un priekš tā nauda būs?! Jau tā ir vesela strīpa ar stundām, kas ir vienkārši izdomātas un absolūti nevajadzīgas kā atsevišķas stundas - visu ko "māca" sociālajās zinībās un ētikā ir jāmāca visās stundās - un ne tikai stundās, nevis jāaizņem bērnu laiks un jātērē jau tā nabadzīgā nauda priekš muļķībām! Tagad vēl vienu muļķību pieliks! Vai tiešām visas pasaules muļķības ir Latvijas valstī jārealizē dzīvē!?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.