Lietotājvārds
Parole
Cik laika pavada ceļā uz skolu un mājup vidējās Rīgas vidusskolas skolēns? Stundu - pusotru, varbūt pusstundu. Pēc projektējamās reformas lauku skolēni mājup varēs atbraukt tikai uz pārgulēšanu. Vidusskolēni, sākumskolēni. Vai vecāki tam piekritīs ? Aizbrauks nafik. Un Bagātajiem Buratiniem no Saeimas būs zeme ko pa velti pārpirkt (((
Skolnieciņš 24.12.2017. 10:05:48
Kas notiek Latvijā? Kur te prāts? Kur te prāts? Kas notiek Latvijā? Cieņā, Skolnieciņš
Azazazaza vai tad aiz Rīgas rajona ir dzīvība? Reformes un ,ko tālāk?Tāpat Latvija izmirst .............it īpaši Latgale .
Skats no malas 22.12.2017. 22:05:14
Lai jau ir tās četras vidusskolas, bet ar nosacījumu, ka tās uztur tikai pašvaldība. Nevēlos , ka mana nodokļu nauda aiziet pustukšu skolu uzturēšanai. Laiks mainīties!
Pareizi- labāk 4as pussprāgušas skolas, kur neko neiemāca un nav bērnu, nevis viena normāla, ar normālu daudzumu bērnu un mācību līmeni un kas var maksāt skolotājiem pilnvērtīgas algas! Tieši saglabājos pustukšas skolas, tiek iznīcināta reģionu nākotne, jo kāda motivācija "inteliģencei" sūtīt savus bērnus skolā, kur līmenis nekāds??? Un jā- tas ko drīzāk vajag samazināt ir tās bezjēdzīgi daudzās pašvaldības, to mērus un pašvaldību štatu, savādāk nepamet sajūta, ka tur 50-75% cilv vienkārši atsēž savas stundas un/vai dara citas lietas!
Līvānu mērs ir populists + ļooooti grib uz Saeimu , no ļooti... Patiesībā Līvānu domei nav koncepcijas par izglītības jautājumiem. Ja jūs būtu dzirdējuši tā saucamo tautas kalpu runas un smadzeņu skalošanu Līvānu 1. vsk. par to ,ka jāparakstās pret krievu skolas slēgšanu,sajutos kā padomijā, back to USSR. Politinformatori..., nāktu smiekli, ja nebūtu tik skumji
to zulu! Ko darīt? Kopš izglītība ir padarīta par preci, kopš ierēdņu armijas vienīgais uzdevums ir "drāzt" skolotāju, jo tikai viņš beigu beigās būs vainīgais, jo , lūk, profesionālis, kopš vecākiem ir galvās putni , kopš skolēniem SABIEDRĪBA ( ar to saprotot visu iepriekš minēto) atļauj demonstrēt savas izdarības, paņem zīmīti un izdari kā liek! Mierīgāk gulēsi! Un galu galā dzīve visu noliks pa vietām.
Šajā gadījumā, kā bija redzams TV diskusijā, mēris ļoti cīnās par pustukšas krievu skolas saglabāšanu... Inteliģence aizies ātrāk, ja būs daudz pustukšu skoliņu, kur viens skolotājs māca visus priekšmetus un saņem smieklīgu algu.
Jaunais skolotāj, rīkojies pēc sirdsapziņas... Diez , vai tu iemīlēsi savu darbu šādā skolā... tā kā nav , ko zaudēt... bet, ja jā, tad tavi skolēni noteikti paši nekavēs un labi mācīsies... Kas tad, ja ne jaunie, sakārtos šo valsti?
Родитель 21.12.2017. 20:35:43
Огромное спасибо, что Вы встали на защиту наших детей!
Skolotājam, ir jāliek vērtējums pēc padarītā darba, nekādas pretim nākšana skolas direktoram un kur vēl izglītojamajiem!
... apgalvoju...
Domāju un apgalvojumu, ka ne jau tikai Latgali...
Ceru ka piedosiet. Mazliet ne par tēmu. Tviterī uzgrūdos šai ziņai: "Ko darīt jaunam skolotājam, kuram iespiež rokā zīmīti ar skolēnu vārdiem, kuriem nelikt sliktas atzīmes un neatzīmēt kavējumus?"

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.