Lietotājvārds
Parole
arī skolotāja 07.01.2018. 21:26:38
Mūsu skolas vadība gan ir iekarsusi uz šo savārstījumu un nu tik cenšās skriet vilcienam pa priekšu. Vēl ne redzējuma valsts līmenī, ne materiālu, bet jau tiekot iepirktas planšetes, jo turpmāk-ja skolēni stundā nestrādāšot ar planšetēm, bet skolotājs runāšot vairāk par 5 minūtēm, tās vairs nebūšot ''pareizas''stundas! Ak, jā, līdz šim mēs visi esam strādājuši nepareizi, bet tulīt kā sāksim pareizi, tā bērni skriešus skriešot uz stundām un paši centīšoties stundās dalīties grupās un meklēt informāciju, jo tagad tiekot apspiesta viņu dabiskā zinātkāre...Tas nekas, ka grupu darbu vidusskolnieki visbiežāk pacieš kā zobu sāpes, bet pašam lasīt un meklēt informāciju ir daudz apgrūtinošāk, sadrumstalotāk un nepārskatāmāk ,kā iegūt to no skolotāja. Bet skolotājam turpmāk vairs uzticēties kā drošam informācijas avotam nedrīkstēs! Ja nu viņš apzināti maldina un ir maldinājis visus šos garos gadus!!!!Nav jau vērts te gausties, tāpat šīs murgs aizies neaizķeroties tāpat kā nupat aizgāja nepārdomātais e-veselības projekts, neskatoties uz 1000 iem ārstu protestiem...tikai tādas pārdomas-KAM TAS VISS IR IZDEVĪGI UN UZ KURIENI ŠIS ''MUĻĶU KUĢIS''PELD???
Šodien seminārā vairākas stundas centos saprast, kas īsti man jādara un savā darbā jāmaina, lai manis sniegtās zināšanas atbilstu šim "smalkajam" nosaukumam... Tā arī nesapratu...
Es teiktu, Brežņeva ,,Mazās zemes" vērts gara ražojums!
"Kompetencēs balstīta izglītība'' ir kārtējais murgs. Nevajag izgudrot velosipēdu - lai katrs skolotājs strādā kā uzskata par vajadzīgu. Galvenais ir rezultāts. Kāds, piemēram, humanitārajos priekšmetos liek daudz atcerēties, mācīties '"no galvas", bet, pateicoties tam, bērniem attīstās atmiņa un erudīcija. Kāds bakstās ap jaunām metodēm, neuzdod mājas darbus utt., kā rezultātā viņa skolēnu atmiņa pilnīgi atrofējas utt. Es labāk pieturos pie konsrevatīvām, gadu desmitos aprobētām metodēm. Un rezultātā maniem skolēniem ir labi panākumi gan eksāmenos, gan olimpiādēs.
Ko tur pretendē! Stabili vinnē!
Jā, jā... 29.12.2017. 14:10:40
Vietējiem "reformatoriem" motivācija balstās uz ļoti stipru vēlmi "apgūt" pieejamos ES fondus. Šādu populācijas slāni būtu pareizi klasificēt, kā grantofāgus. Viņi plauks (precīzāk, parazitēs), kamēr ir pieejama nauda.
Eiropa nav pie vainas! Pie vainas ir vietējie - tie, kuri ir ar ļoti augstu motivāciju, bet ar ļoti zemu izpratību par izglītības vietu un lomu sabiedrībā.
Baltajām apkaklītēm MK , nav nekādas sajēgas par izglītību, tikai māk sagrāpstīt kaut ko no tās ''gudrās ''Eiropas, jo tur tā ir , bet mums pašiem sava prātiņa nav un nākošā mūsu jaunā paaudze jāmāca tā lai tā kļūtu par PAKLAUSĪGIEM PATĒRĒTĀJIEM, bez sava- ES.Jo tai Eiropai tādi labāk patīk - PAKALPIŅI. Ja mūsu izglītības sistēma tik novecojusi, kāpēc aizbraucot mūsu bērnam mācīties uz to ''gudro''Eiropu ,viņu tur ieliek augstāk par klasi , bet atbraucot uz LV viņu ieliks zemāk par klasi. Izglītības sistēma Latvijā ir augstā līmenī, bet to tikai vajag pilnveidot, nevis sagraut, jo to grib ''gudrā''Eiropa.
Bezjēgpilna 29.12.2017. 08:17:37
Beidzot kāds sapratis lietas būtību !!!!! :)
Jā, tā tas ir, un diemžēl izglītības sistēmas "uzturētāji" to nekādi nevēlas atzīt.
Diemžēl ne tikai pēc formas (kā "Gada savārstījums"), bet arī pēc satura, būtības.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.