Lietotājvārds
Parole
Labas automaģistrāles būs nepieciešamas, lai skolēni varētu operatīvi braukāt uz lielajām, labajām, bet tālajām skolām...
Skolotāja X 08.01.2018. 08:20:37
Izglītība slikta, ceļi arī nav labāki.
Paider -nav tik slikti kā tu domā!
skolotājam ir jāzina apmācību metodika, ne jādemonstrē ( kamēr demonstrē Anniņai un Pēterītim, tikmēr Robītis "dod bietē" Kārlītim). Tā jau mums notiek - visi ir zinoši medicīnā, pedagoģijā, bet netiek galā ne ar sevi, ne savām atvasēm!
Ilgvars -> @Direktore 04.01.2018. 13:03:00 04.01.2018. 16:24:47
Problēmu ar bērniem (skolēniem) nebūs; problēmas būs ar skolotājām un skolu administrāciju! Visu cieņu senioriem, bet strādājošas pensionāres-skolu direktores man atgādina lasīto par Brežņeva laikiem. Un sporta skolotāji 70+ vecuma kategorijā, kad paši neko nevar parādīt skolēniem, tikai komandējas kā armijas praporščiki ...
Mūsu izglītība ir augstā limeni, visas mūsu komandas no pasaules olimpiādēm atgriežas ar medaļām. Kā būs, kad ieviesīs kompetenču murgus?
Bokas j-dze 03.01.2018. 17:45:47
Pavisam nesen, pirms gadiem 5-ciem, portāla Skolas.lv izveidei tika notrallināti 3,5 miljoni EUR Eiropas naudas. Zelta portāls nebija spējīgs uzsākt darbību un tā adresi tagad tirgo kāds skvoteris. Netiek izmantoti arī iepriekšējos Eiropas projektos radītie digitālie mācību līdzekļi, jo tie nav tikuši uzturēti pie dzīvības pēc projektu beigām. Avīzēs rakstīja, ka esot bijis ierosināts kriminālprocess par izšķērdēšanu, bet nu jau tūliņ iestāsies noilgums
Otrādi - vispirms reformas ar autoceļu katastrofālo stāvokli (jo Latvija, diemžēl, nav tikai Rīga vien), lai varētu tikt līdz tām reformētajām izglītības iestādēm!
NRA Paiders 03.01.2018. 09:47:22
Vai tiešām reformas vienīgais mērķis ir latvju izglītības zemais līmenis? Patiesībā VISC priekšnieku intereses var nojaust uzzinot, ka VISC projektā Kompetenču pieeja mācību saturā tiek «apgūti» 14 miljoni eiro, no kuriem 11,9 miljoni ir ES finansējums. Ak, Dievs! Par 14 miljoniem daudzi ir gatavi tēvu un māti pārdot, tāpēc nebrīnāmies, ka, lai pamatotu tik lielas naudas apgūšanas, ir ilgi un skaļi jānomelno Latvijas skolu izglītības sistēma. Lai pamatotu 14 miljonu eiro iesūkšanu, ir jāgāž pār Latvijas skolu un skolotāju galvām desmitiem samazgu spaiņi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.