Lietotājvārds
Parole
himna NAV OBLIGĀTI JĀDZIED!!!!!! to var tikai klausīties un dziedāt " iekšēji" līdzi. Un kāpēc man noteiks TONALITĀTI? Jādzied tā, lai nav jāizspiedz augšējās skaņas... un vislabāk priekš katra ir Fa !
Emocionālā 04.01.2018. 23:37:06
Emocionālākā himna? Tagad vairs nē, jo drīkst tikai stingri pēc reglamenta. Kur reglaments, tur emocijām vairs nav vietas. Man gribētos, lai himna ir dzīvespriecīgāka, nevis dziedot nevar sagaidīt, kad beigsies instrumentālais ievads, kad beidzas skaņas vilkšana un varēs sākt nākamo pantiņu. Emocionālākā himna būs tad, kad drīkstēs dziedāt no sirds, nedomājot par greizu noti.
Kur paliek patriotisms, mīlestība pret savu VALSTI - man to aizliedz, es nedrīkstu dziedāt HIMNU!
Vai tiešām izpildīt lūgšanu Dievam var par ātru vai par lēnu, par augstu vai par zemu!!!!!!!? Dievs uzklausa visus, bet te izrādās, ka es nedrīkstēšu dziedāt šo lūgšanu, jo varbūt nodziedāšu kādu noti šķībi vai par ātru.
Pilsonis Vulgaris 04.01.2018. 15:12:08
Neesmu profesionāls mūziķis un vispār nesaprotu kas ir tas bemols:) un re:))))), bet sapratu vienu, himnu es dziedāt vairs nedrīkstu
Interesanti cik daudz no mūsu tautiešiem prot izdziedāt pareizi, bet tiem kuram nav balss tas nedrīkst dziedāt? Pirmsskolā bērniem nedrīkst mācīt himnu? Kad tad sākas patriotisma audzināšana? Nu kaut kā jau mums jāizceļas uz citu tautību fona.
Nezin kas tie himnas eksperti bija?Hmm...šķiet ne mūziķi- jo tempu nepalielina vai nesamazina, bet gan paātrina vai salēnina....Himna ir jāmācās visiem bērniem, kas māk runāt!Tikai tā mēs laicīgi ieaudzināsim patriotismu!!!Himnu, manuprāt, nav nekad jāsaīsina....tikai tad, ja ir ārkārtas gadījums!Jădzied tautai adekvātā tonalitātē-Re vai Fa maž.!Lab ir par augstu!!!
Nav galvenais,kā to izpilda.svarīgi,lai ir no sirds.
Himnu skolā māca jau 1. klasē. Nekādā 5.
Mūsu skolā himnu zina un dzied visi, visos svinīgos pasākumos, klavieru pavadījumā, sākot jau ar piecgadīgajiem, pieļauju, ka arī mazāki, jo arī bērnudārzā ir muzikālā audzināšana.
mamma un skolotāja 03.01.2018. 16:13:38
Agrāk himna bija iespiesta mācību grāmatās, tagad to māca tikai 5. klasē. Skolas svētkos skolēni ne vienmēr himnu dzied paši, biežāk tikai klausās ierakstu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.