Lietotājvārds
Parole
Uū! Kur Jūs esat? 07.01.2018. 09:45:40
Ļoti, ļoti vajag kvalitatīvus skolotājus!!! Skatīt e- skola, vakances!!!
Labi gan, ka valdība atkal kaut ko lems. Un par ko gan citu, ja ne skolotāju kvalitāti! Tas ir tik izdevīgi novērst acis kaut uz brīdi no pašu kvalitātes. Vai tad līdz šim skolas strādā bez kvalitātes rādītājiem? Un vai tad kādreiz vispār ir bijis citādāk? Ir gan jaunvārds valdības mutē ko zelēt un zelēt. Un tad vēl jaukie teikumi ar nenoteiksmi centrā - turpināt, panākt, risināt... Uh, kā man šī pateiktā nenoteiktība patīk!
Par kvalitāti 05.01.2018. 23:01:27
Par kādiem kvalitātes kritērijiem tur var vienoties pārmaiņu procesā? Uz cik ilgu laiku? Līdz 2020. gadam? Kādus tādus kritērijus atradīs valdība, lai tie derētu visos variantos?
rasas lāsīte 05.01.2018. 02:40:49
forši, cilvēki, kas paši nezin, vai pēc nepilna gada vēl sēdēs savā vietā, lems par skolu kvalitātes kritērijiem. Dodiet taču laiku attapties no kompetenču izglītības
Vai tad lēmums jau nav pieņemts? Tika taču sludināts - mazajās skolās ir slikta kvalītāte, tāpēc tās slēgs ciet, un veidos lielas megaskolas, jo liela skola ir kvalitātes garants...
Jautājums - KURA VALDĪBA? - vai patreizējā, vai arī tā, kuru jaunā Saeima iecels pēc rudens vēlēšanām?
Jauki, ka lems izglītības kvalitātes izvērtēšanas speciālisti...
LTV skatītāja 04.01.2018. 10:35:04
Līdz Saeimas vēlēšanām nekas nemainīsies! Arī šorīt LTV Kučinskis uzsvēra, ka pašlaik nav sagaidāma strauja skolu slēgšana. Tas esot atkarīgs no pašvaldībām. Šogad esot jānostiprina kvalitātes rādītāji. Skaļi izbazūnētā skolu tīkla sakārtošana (skolu slēgšana vai reorganizācija) pamatīgi ir iebremzēta, un neviena no pie varas esošajām politiskajām partijām (gan valstī, gan pašvaldībās) saprot, ka skolu slēgšana var pamatīgi ietekmēt vēlētāju izvēli rudenī. Tāpēc arī prognozētais skolotāju algu pieaaugums uz skolu un skolotāju skaita samazināšanas rēķina ir cietis fiasko.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.