Lietotājvārds
Parole
Skolotaja X Aha nu tasld atklajiet savu vārdu un uzvārdu izsitēj. Jo esmu pret vardarbību. Un bērnam jāvelta laiks uzmanība. Kas dzemdē bērnu tad jāapzinās, ka Tu esi māte un Tev ir jānodarbojas ar bērnu jāmāca jārunā. ne velti ir teiciens ar varu mīlēts netiksi. Un skolotājiem nav nekādu tiesību sist bērnus. Krimināllietu var ierosināt. . .
Skolotāja X ir parasts liberāļu trollis, kurš šeit raksta lai patestētu publikas reakciju. Un neaizmirsīsim ka liberāļu veiktā migrācijas polītika ātri var novest pie situācijas, kuŗā mūsu bērnus ne tikai sitīs, bet tiem arī griezīs nost galvas. Jā, ne mēs, viņu vecāki, bet galvas var būt nogrieZtas.
bērnus nevajadzetu sist jo viņi tev vairs neko var nestāstīt un tādā gadijuma viņš par jums neintresesies arī
Skolotāja X 09.01.2018. 13:24:54
Kas tu vispār tāds(-a) esi, lai teiktu man, ka man jāatņem vecāku tiesības? Es to bērnu dzemdēju, es viņu drīkstu sist. Ja man bērns uzticēts klasē. viņš man pieder, tātad es viņam varu arī darīt pāri. Man tas nesniedz prieku, bet tas ir jādara, ja gribam plaukstošu nākotni ar spilgtiem bērniem.
Manuprāt bērnam vienmēr ir taisnība.Vispār nedrīkst bērnus sodīt, jo tas var atstāt psiholoģisku traumu uz visu mūžu.Visus vecākus vai skolotājus, kuri pārāk rupji audzina savus bērnus vispār vajag atstāt bez vecāku tiesībām
Skolotāja X 09.01.2018. 13:09:00
''Ar celi pa seju''. Nav jāžēlo bērni, ja tie neēd pusdienas vai nepalīdz uzkopt māju. Vecais, labais pēriens pa dibenu visus bērnus nomierinās.
Ja nu viņi strīdas par skolu un skolotājiem? Vai vecākiem vajag iejaukties, ja viens sliktā vārdā nosauc kādu skolotāju, bet otrs -citu? Skaidrs, ka vajag! Ar to es gribēju teikt, ka iejaukšanās vai neiejaukšanās ir atkarīga no situācijas un strīda satura.
Vecākiem nav laika nodarboties ar bērnu strīdiem. Viņiem vajag palīdzēt pildīt skolas mājas darbus... Citādi bērns atkal aizies uz skolu bez mājās apgūstamajām zinībām...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.