Lietotājvārds
Parole
Par citu. Vai reiz izbeigs ar tām skolotāju kvalitātes pakāpēm ??! Nu tak direktors savā "kantorī "saliks aldziņas un piemaksas tā, kā uzskatīs par pareizu, bet nevis vērtēs skolotāju pēc pareizi sarakstītiem papīriem un uzspodrināti novadītajām stundām, kārtojot attiecīgo kvalitātes pakāpi ! Vērojot skolotāja darbu un darba rezultātus -sistemātiski, skolotāja kvalitāti nav grūti noteikt. Taču! Arvien nespējam ne domāt, ne runāt, ja priekšā nav sadrukātas papīru kaudzes!
Cien. kundzei derētu ieskatīties spogulī un tās krēpas sakopt!
Jautri, vai ne? 09.01.2018. 15:48:13
Nupat man pašrocīgi nācās samazināt ALGU visiem skolā strādājošajiem pagarinātās grupas skolotājiem, jo, LIKMEI paliekot identiskai, tika likvidēts amats S30, tā vietā nākot amatam L40, kas automātiski algu samazināja par precīziem 25%. Jautri, vai ne?
....ko tik neizdomā tumšos, drūmos ziemas vakaros ..... . Būtu labāk skolēnus radījuši...
tikai skolotāja, Rīga 09.01.2018. 14:42:57
Ministru kabinets šodien, 9. janvārī, apstiprināja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) virzīto pedagogu darba samaksas pieauguma grafiku laika periodam no 2018.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.decembrim. MK rīkojumā uzsvērts, ka no 2016.gada 1.septembra zemākā vienas darba stundas cena vispārējās un interešu izglītības skolotājiem ir 5,66 euro. Skumji, ka daudzi skolu direktori tikai kontaktstundas klasē uzskata un uzskaita kā darba stundas - viss pārējais (gatavošanās stundām, bertnīcu labošana, tikšanās ar skolēnu vecākiem, individuālais darbs ar atpalicējiem, gatavošanās olimpiādēm, mācību materiālu adaptēšana bērniem ar speciālām vajadzībām, neskaitāmās sanāksmes un sapulces skolas administrācijai par prieku u.c.) ir "brīvprātīgo darbs"
Vai ministrija ko jēdzīgu ir kādreiz izdarījusi? Atlaist visus un miers mājās. Uz reklāmas bukletiem par viņu gaišajiem projektiem vien visiem pedagogiem algu dubultot varētu.
Ko tad darīs ministrijas ierēdņi? Vai viņi ir pārstrādājušies?
skolotājs Jāks 09.01.2018. 11:57:40
Kā ministrija var veidot nevalstisko organizāciju? Kā tā var būt nevalstiska?
nu vismaz ministriju līmenī valstī tiek radītas darba vietas! aūūū, latvieši, brauciet no ārzemijām - šeit atkal ir darbs!
Ļoti aktuāli ir vairāki nevaldāmi pumpuri klasē, traucē klasesbiedriem, skolotājam nav speciālā izglītība darbam ar īpaši nevaldāmu. Speciālo bērnu klasēs vienmēr bija samazināts skolēnu skaits. Piedāvāju 1 nevaldāmu pumpuru skaitīt kā 4 vai 5 bērni. Ja klasē 4 nevaldāmi pumpuri, tad 4*5 = 20 +6 - sanāk vesela klase!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.