Lietotājvārds
Parole
SUPERSKOLOTĀJS 13.01.2018. 17:12:17
jau ir nekorekts apzīmējums, gan stilistiski, gan idejiski. Nav tādu un nevajag.
Nãk véléśanas,kas to lai zin,kam bûs vara,iespêjams,ka bûs jauns ministrs, kurś pateiks,ka śis viss ir blefs.
Tas superbērns ar saviem supervecākiem ir kompetencēs balstītās izglītības modeļa radītāju fantāzijas auglis. Dabā tādi nepastāv.
Lai tas skolotājs augtu līdzi tehnoloģijām- tak nodrošiniet ar tām! Ko man dod kursi darbam ar dažādām tehnoloģijām- ir apgūts, bet praksē nav kur pielietot, jo klasē nav, piemēram, interaktīvās tāfeles- nav, kur veidot praktiskas iemaņas un ar tām tehnoloģijām strādāt. Tas pats arī par citām tehnoloģijām- nu nav skolās to tehnoloģisko iespēju, kādas paredz arī darbs pēc jaunā modeļa- skolēni pārvietosies ne pa klasēm, bet pa dažādām , ar modernām tehnoloģijām aprīkotām, radošām darbnīcām..fantastika- vai tas ir pieejams mūsus skolās?
Kas attiecas uz skolotāju novecošanu- šis darbs ir tik intensīvs, ka skolotāji būtu pelnījuši vismaz iespēju izmantot izdienas pensiju tāpat kā militārajā dienestā strādājošie, kuriem ir šādas pensijas pienākas pēc 20 nostrādātiem darba gadiem.
Rīgas dome 2 milj tērē gadā par RIGA LIVE, cik ieplānots SUPERPEDAGOGAM?
Bet kur ir vai būs tas supercilvēks un viņa superbērns, kuru superskolotājs vai kaut vai vienkāršs skolotājs varēs mācīt
Nospļauties un aizmirst - šis raksts neko vairāk nav vērts.
Tālāk par ekspertu darba grupā tapušo "vērtību modeli" var nelasīt. Visas "vērtības" - tipiski pēdējos gados ierēdniecības vidē skandēti modes vārdi. Rezumējot, - tukšpadsmit.
kaut kas ļoti pazīstams 10.01.2018. 11:16:52
Vai "Superskolotajs.LV" nav "Skolas.LV" mazdēls?
Vecais učuks 10.01.2018. 10:51:28
Koncepcijas galvenā pamatdoma ir atspoguļota raksta teikumā: "Instrumenti šāda modeļa ieviešanai ir ES fondu investīcijas jaunu programmu sagatavošanā, mācību spēka attīstībā un augstskolas pārvaldībā." Galvenais mūsu valstī ir - apgūt ES fondu līdzekļus. Beigsies ES fondi, nomirs arī entuziasms jaunās, kompetencēs balstītas izglītības sistēmas ievēšanā. Runājot par "superskolotājiem" - cilvēks, kuram piemīt, citēju: "analītiskā domāšana" un "kritiskā domāšana" nekad neies strādāt skolā. Pagaidām vēl mēs , vecie muļķi, apzinoties savas situācijas bezcerīgumu, velkam, "jo kaut kā līdz pensijai ir jānostrādā", "pirmspensijas vecumā citu darbu meklēt negribās", "darba tirgū senjori nav pieprasīti" u. t. t. Jaunos cilvēkus ar ideju motivēt nevarēs, jo viņi ir dzimuši kapitālismā, kur galvenais motivators ir "cik man par to maksās". Pagaidām izskatās, ka valsts varenie to nav sapratuši, jo algu paaugstinājuma grafiks ne par ko labu neliecina.
superskolotājs.... 10.01.2018. 10:09:13
Kur ir superskolotāja alga.Vācijā un ASV utt... viņa ir, bet mums tik runā par misijām un superskolotājiem.......Kur ir pirmskrīzes alga?Kad maksās par visiem pienākumiem, kas jāveic skolotājam.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.