Lietotājvārds
Parole
Skumji arī 19.01.2018. 14:21:59
Nepabeidzu studijas, jo nevarēju apvienot ar darbu, bez darba nevarēju izdzīvot, nopirkt pārtiku, samaksāt par īri, diemžēl realitāte.
5 bij.studentu mamma 12.01.2018. 17:48:42
Tātad varam secināt, ja nav atbalstāms, ka students kavē studiju procesu, strādājot mazkvalificētu darbu, tad jauniešiem no trūcīgām ģimenēm vienīgā iespēja studēt ir tikai tur, kur profesiju var apgūt izmantojot neklātienes studijas, jo studējot neklātienē var studijas apvienot ar savu izvēlēto/atrasto darbu. Un vēl, kāpēc neviens nerunā par to, ka ne visus studentus ir iespējams nodrošināt ar kvalificētu darbu, kura darbalaiks netraucē studiju apmeklēšanu? Parasti šādas darbavietas var iegūt tikai caur labu pazīšanos vai ar biezu naudas maku. Laikam šis rakstiņš arī izsēdēts kādā no kvalificēta darba kabinetiem.
studentu mamma 12.01.2018. 16:25:31
"Vidēji valstī tikai 15% no visiem studentiem izmanto valsts nodrošināto stipendiju". Valsts visiem studentiem stipendiju nenodrošina. Izlasot šādu teikumu, rodas aplams priekšstats, ka studenti paši vainīgi, jo neizmanto iespēju saņemt viņiem pienākošos stipendiju. Ļoti sekls raksts.
Gribētos zināt kā var students dabūt stipendiju, ja tās pienākas 3 no 55 studētājiem???!!! Vienīgais , kas manam studētājam ir - budžeta vieta. JA TIEŠĀM BUDŽETA STUDENTIEM BŪTU STIPENDIJA, TAD VARĒTU TEIKT - KA MŪSU VALSTĪ IR STIPENDIJAS STUDIJĀM, CITĀDI - JA TIE IR TIKAI DAŽI, KURI SAŅEM, TAD NERAKSTIET, KA VALSTĪ STUDENTIEM IR STIPENDIJAS!!!
izglītība 11.01.2018. 20:01:34
Ja, Jūsuprāt, izglītība maksā pārāk dārgi, pamēģiniet izdzīvot kā analfabēts. /Dereks Boks/
Dodiet atlaides strādājošiem studentiem, vai neļaujiet strādāt!
Varu piekrist Skumji, jo arī mana meita centās apvienot mācības ar studijām, strādājot ar iegūstamo profesiju saistītā darbā. Diemžēl darbs paņēma vairāk laika un mācībās radās parādi, un stipendija tika pazaudēta. Lai varētu turpināt mācīties, bija jāstrādā vēl vairāk un kavējumi pieauga. Mācību maksa un dzīvošana šobrīd ir dārga, bet nevienam jau tas neinteresē un galu galā ir jāizdara izvēle par labu darbam, jo apvienot ir sarežģīti. Kāda gan mācīšanās, ja nostrādā maiņu un ej uz mācībām, kad acis krīt ciet un nespēj koncentrēties. Es ar savu skolotāja aldziņu diemžēl palīdzēt nevarēju.
Skan snobiski 11.01.2018. 12:48:59
Šī studente laikam cēlusies no tiem dīkdieņiem un tiesību "kačātājiem", kuri skolā nevīžoja tāfeli notīrīt un grīdu izslaucīt, bet norādīja, ka tas jādara apkopējai. Visi lielie darbi sākas no pašas apakšas (tā sakot, nekvalificētajiem darbiem), un tie, kas to nesaprot un vienkāršos darbus darīt negrib, nekad neko lielu nesasniegs.
Diemžēl daudziem tā ir vienīgā iespēja studēt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.