Lietotājvārds
Parole
Skolmeistare 19.01.2018. 09:07:42
Ja cilvēkam ir augstskolas diploms, bet viņš ir dumjš, tad nav ko žēlot- vienalga, kur viņš mazgā podus- Latvijā vai ārzemēs. Bet tie, kuri strādā profesijā, var veiksmīgi veidot karjeru ārzemēs- visu cienu. Un to nevar uzskatīt par Latvijas pamešanu. Brīvais tirgus.
ari es ar diviem braliem brauksu prom pec gada
Nemaz nebrīnos, Latvijā daudzi paliek par bezdarbniekiem, pat tad, ja ir augstākā izglītība, vispār šeit ir ļoti daudz bezdarbnieku, nesaku, ka ārzemēs nebūtu bezdarbs, bet situācija tur varētu būt krietni labāka...Un, ja kādam vēl nav augstākā izglītība, to var iegūt arī par brīvu dažās ES valstīs (tā vismaz esmu dzirdējusi), un iespējams pat labākas kvalitātes.. Valsts deputātiem jādomā, kas jādara, lai novērstu bezdarbu, kā uzlabot izglītības kvalitāti, nevis par to, kā savākt pēc iespējas vairāk naudas savās kabatās (man tā šķiet, ka mierīgi varētu sadalīt kopējo naudu tā, lai pietiktu visiem, lai vismaz nedaudz paaugstinātu algas)...
skolotājas asara 17.01.2018. 23:08:30
vai kāds to vēl nezināja?
Skolēna Sapnis 17.01.2018. 13:25:36
Ārzemēs ir labāks stāvoklis nekā šeit latvijā, tur pat apkopēji saņem vairāk nekā daudzas profesijas latvijā visi grib lai darbinieki latvijā pakļaujas un strādā par brīvu tāpēc daudzi teicamnieki pamet latviju jo viņi to saprot.
Ar cieņu skolotājas kunde jūs laikam pārteicāties , jo pareizāk ir tā- ''Un strādā par grašiem Latvijā !!!''
hahahahahahahaha
arī skolotāja 16.01.2018. 21:05:45
Skolotājai Nestrādā ne par kādiem grašiem... bet, galvenais, ka spēj atbalstīt savu mammu skolotāju!
Skolotājai 16.01.2018. 17:41:33
Man laikam ir cita informācija, gudrāki draugi un radi, viņi ar savu izglītību ārzemēs saņem cilvēku cienīgu algu. Arī attieksme pret darbiniekiem ir cieņpilna, to nevar salīdzināt ar situāciju šeit. Ceru, ka patiesībā neesat skolotāja, jo negribētos domāt, ka šīs profesijas pārstāvji ir tik lētticīgi.
ЛяляляляляляляляляляляяяяяяяляляляялЯЯ
tas ir daudz vairak neka sheit
Un strādā par grašiem ārzemēs

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.