Lietotājvārds
Parole
Es arī piekrītu, ka Ušakova kungs būs vinnētājs, jo Papules kundze ir prasmīga un prasīga pret darbiniekiem. Lai viņai veicas!
Ārprāts!...
Lasu un tā padomāju, cik dzīva senā klasika: latvietis latvietim latvietis. Ja jau pozīcijai pieredzējusi ierēdne nebija vajadzīga, tad ir tikai normāli, ka cilvēks izvēlas opzīciju. Pie tam opzīcija, izrādās spēj novērtēt iegūtās iespējas un liks lietā pieredzējušās ierēdņes talantus un spējas. Kauns latvieši, ka joprojām: cik latviešu tik partiju. Un plūkšanās, un tukšu salmu kulšana. Nekā racionāla un konstruktīva.
Kā nu parādās īstā būtība-ja nevaru spēlēt 1.vijoli, paceļu cepuri un vēl uzkrāmēju....
smukais un jaukais 18.01.2018. 12:30:17
Izlasot komentārus nevilšus prātā ienāca - ja no šiem skolotājiem, komentāru rakstītājiem, nokomplektētu skolas kolektīvu, kas par varenu komandu sanāktu! Zašebis!!!
skolotājas asara 17.01.2018. 23:06:16
nezin kādēļ mani tas nepārsteiz
Līdz šim uzskatīju Ušakovu par gudru. Bet tagad no sirds Izsaku viņam un Rīgas kolēģiem līdzjūtību. Noteiktā vecumā jau ir jāzina, ko sildīt azotē, ko samīt ar papēdi.
Tika pie lielākas siles, IZM nekādu zaudējumu nebūs - no tādām darbonēm tik pa gabalu.....
Jaunākais murgs Latvijas izglītības sistēmā ir kompetenču izglītība, kuras projekta rakstīšanā roku pielika arī šī prokremliskā birokrāte. Tas vien jau liecina, ka Latvijas izglītības sistēma apzināti tiek virzīta uz bezdibeni - rezultātā nebūs ne kompetenču, ne zināšanu.
Viņa sadālīja skolotājus pēc mapēm! Murgs ar tām viņas izdomātajām pakāpēm. Nokāsa pati smuku naudiņu!
Arī žurkas bēg no grimstoša kompetenču kuģa!
Būtu labāk aizpildījusi kādu no skolotāju vakancēm Rīgā, ja nevar gada laikā skolotājus atrast!
skolotāja, vadu LU PPMF studentiem praksi 17.01.2018. 14:19:15
Varbūt Evija palīdzēs Ženijai saprast, ka Rīgas skolu skolotājiem IR JĀMAKSĀ par gatavošanos mācību stundām, burtnīcu labošanu, mācību materiālu gatavošanu, individuālām nodarbībām ar talantīgiem skolēniem (gatavošanās olimpiādēm) un atpalicējiem, papildus konsultācijām bērniem ar īpašām vajadzībām! Kuru profesiju pārstāvji vēl strādā, nesaņemot par to likumā paredzēto atalgojumu?
Kas attiecas uz kompetenču projektu, tad tas ir pilnīgs murgs. Rezultāts būs tāds, ka, realizējot projektu, nebūs ne kompetenču, ne zināšanu.
Viņai vienalga kam kalpot, ka tik pie siles.
to tikai skolotāja 17.01.2018. 13:26:33
IT kā kādreiz tas vis būtu bijis citādi. Un, lasot "caur rindiņām", taču ir skaidrs, ka aiziešanas iemesls bija vienkārši ietekmes un varas zaudēšana IZM hierarhijā...
tikai skolotāja 17.01.2018. 13:23:53
Varbūt kāds vēl atceras, ka Evijas Papules publiski paustais aiziešanas iemesls no IZM ir neapmierinātība ar IZM administratīvās vadības neprofesionalitāti un neatbilstību ieņemamajam amatam. Varbūt kāds no komentētājiem ir sajūsmā par ministrijas ierēdņu profesionalitāti, vērojot, kā tiek steigā gatavots kompetenču pieejas projekts un bērnu ar speciālām vajadzībām brīvprātīgā-piespiedu integrācija vispārizglītojošajās skolās?
Kangare - Papule..
Krievu tauta 17.01.2018. 12:11:42
Vecos laikos vairākas valodas varēja mācīties tikai kungu bērni. Tauta zināja tikai savu dzimto valodu. Vai Ušakovs un citi kungi domā,ka Latvijā dzīvojošā krievu tauta ir tik stulba, ka nevar mācīties valsts valodā. KAUNS KUNGIEM!!! MĒS NEESAM STULBEŅI!!!!!
Ušakovs būs vinnētājs!
kas man maksā, tam es līmē...
Rīga būs ieguvēja...
Rīga būs ieguvēja...
Rīga būs ieguvēja...
Wau!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.