Lietotājvārds
Parole
Personīgi pazīstu dažas tādas ģimenes, kuras neziņo par izbraukšanu no valsts. Tā kā nav ko brīnīties! Es arī neziņotu neko par saviem bērniem, ja pamestu valsti!!!!!! Apriebies šo visu lasīt. Davai, urīkojiet kārtējās komisijas un sāciet taad katru meklēt....deb....a valsts!
Мы вот вернулись, отучились 1 год, но из-за очередной реформы в системе образования вынуждены уехать обратно. Очень обидно ...
Lotosa zieds 20.01.2018. 10:59:25
Kur kur... loģiski,ka aizbraukuši no valsts,ne jau visi ziņo,ka pamet Latviju. Kāda jēga ziņot,vai tas ko mainīs valsts attieksmē pret ģimenēm ar bērniem? Katrs izdzīvo kā māk,un Latvijā tikai labi dzīvo biznesmeņu ģimenes pārējie velk dzīvību. Ja tev jādomā katru dienu kā atlicināt naudu elementārām vajadzībām,tas nav normāli.
Ерунда - государство деньги сэкономи и купит ржавого американского железа. Ведь приоритет государства не дети , а оружие.
Un cik no tiem 16000 ir vecumā no 15/16-18, t.i. 9. klasi beiguši? Jo principā būtu jāinteresējas tieši par 7 līdz 15/16 gadīgiem, jo tikai pamatizglītība ir obligāta. Pabeigtas 9 klases ļauj arī strādāt, kaut vecāku saimniecībā, un nebūt nekur izglītības iestādēs reģistrētam. Šie skaitļi drīzāk parādītu situāciju.
The Big Brother is watching...
18 tūkstoši??? 18.01.2018. 14:40:53
Tas nozīmē,, ja vidēji lielā skolā ir ap 400 bērnu, tad 18000 izdalot ar 400 = 45 vidēji lielas skolas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cik skolu vispār ir Latvijā?!!!!!!!!!!! Cik šādu vidēji lielu? IERĒDŅI, jūs ko? Tiešām visa LATVIJA JAU IZBRAUKUSI uz ārvalstīm?
Nesaprašņa 18.01.2018. 13:09:05
Tik mazā valstī nevar saskaitīt savus bērnus ? Ko dara visas n- tās iestādes. Ražo tikai papīrus, bet dzīve ar tiem, diemžēl , neiet kopā.... Vajadzēs atkal kādu komisiju.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.