Lietotājvārds
Parole
SkolotājaiX 24.01.2018. 15:48:22
It kā drošība internetā tikai ar kibermobingu būtu saistīta.... un vēl uzskata sevi par baigi advancēto personu. omg
zinat jūs visi izpaužat riebumu bet es domāju ka tas ir forši. lai nukā jūs tur neko nevarat mainīt....... katram savs viedoklis. tētiem,skolotājām,skolēniem visiemkutkas nepatīk........betjūs tur neko nevarat darīt...........čau!
Свобода 22.01.2018. 08:30:35
Aizver muti, es no rēzeknes, visu mūžu te dzīvoju, kas tu tāds vispār esi lai teikt kur ir 21.gs a kur nav.
Свобода 22.01.2018. 08:30:35
Aizver muti, es no rēzeknes, visu mūžu te dzīvoju, kas tu tāds vispār esi lai teikt kur ir 21.gs a kur nav.
Skolotāja X 22.01.2018. 08:23:58
Kā var internets būt nedrošs? Tērēt brīvu dienu, lai atzīmētu ko tik bezjēdzīgu, ir smieklīgi. ''Cyberbullying'' ir mīts un ja tevi kāds aizskar internetā, vienkārši izslēdz ārā datoru.
Ja skolas vecāku sapulcē direktores vietniece /pensionāre/ pusstundu skaidro, cik daudz pulvera kopētājam un cik daudz papīra skola ir iztērējusi , lai izgatavotu DIGITĀLOS MĀCĪBU MATERIĀLUS katram skolniekam , tad tas ir murgs un papīra birokrātija vienlaicīgi! Ja uz vecāku jautājumu KĀPEC SKOLAS MĀJAS LAPĀ NETIEK REGULĀRI AKTUALIZĒTA INFORMĀCIJA , direktore paskaidro ,ka visa jaunākā informācija skolā pie ziņojumu dēļa! Murgs 21.gadsimtā, un ne jau Latgales nostūrī , bet galvaspilsētā Rīgā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.