Lietotājvārds
Parole
Adepts to Kaspars 29.01.2018. 22:11:59
Vismaz valodu iemacījušies.
Adepts to Berta 29.01.2018. 22:11:34
Berta ,jo citādi tie analfabēti atbrauks un ,kad tevi satiks Rīga runas ar tevi tikai krieviski ,bet ja tu viņiem atbildēsi latviešu valoda tad tev izsitis zobus un ,ja Berta Rīgas rajona nepaslepsies tā vai citādi Rīga būsi......
Būtu labāk uzcēluši fabriku kaut kādu, lai cilvēkiem būtu darbs un tie nebrauktu projām. Jo jāsaglabā Latvijas cilvēki. Savādāk būs tā kā Andris Antāns teica vienā no intervijām, ka LV dažas pilsētas izmirs. Jo nebūs kas dzīvo tā kā brauc uz ārzemēm stradāt un ne tikai. Jo Latvijā reāli maz maksā un cilvēki daudz nelegāli strādā tie kuri nebrauc prom un kuri var atrast haltūras, jo maksā grašus, līdz ar to valsts ir tāda kāda ir.
Super! Latgalei tas ir dikti vajadzīgs. Vēlams komplektā ar televīziju valsts valodā. Manos laukos "ķer" tikai krievijas kanālus.
Nesapratu .Kādu valodu bez maksas Latvijā - vai ķīniešu ? Un kas būtu tie apguvēji ?
Bez maksas? Par to maksā nodokļu maksātāji! Kāpēc nodokļu maksātājiem būtu jāapmaksā analfabētu apmācība?
Tā rezultātā krasi pieaugs Kremļa propagandas īpatsvars publiskajā telpā, tikai nu jau latviešu valodā...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.