Lietotājvārds
Parole
Tavā teiktajā loģika ir tuvināti nulle, jo kur ir sakars heroīnam ar planšeti? Tu vispār zini kas tad heroīns ir un tā iedarbību un kā tā veido atkarību, vai arī tu vienkārši centies atrast pirmos vārdus ko pārspļaut pār lūpu, jo nespēj paciest konstruktīvu atbildi, kas pasaka ka tavi uzskati ir nepareizi? Viss ko tu saki ir ka visi ir cirvji, bet piemērus vai pierādījumus nevari pasniegt. Ja audzinot bērnu tev jāaizmirst ka esi sieviete, tad vēl jo vairāk, tev bērns būtu jāatņem, jo kā tu vēlies izaudzināt normāli funkcionējošu bērnu, ja tu pati nespēj pieņemt kas esi. Ja tu neesi sieviete, tad tu esi kas? Robots, kas dara tikai dotās funkcijas, jo tiem nav personības. Tad kāda atšķirība no vienas planšetes? Kā arī Tu atkal sāc runāt par krievu slavenību bērniem. Tu NEESI viņus pat dzīvē redzējusi, bet apgalvo ka viņus zini tik labi. Laikam, ka pati neesi pat pabeigusi vidusskolu, jo tik sliktu loģiku un sapratni ir jāmeklē cilvēkos
Mamma ir tikai mamma.. Tev jānodarbojas ar bernu jāaizmirst ka esi sieviete... Ai ko ar jums dz e g u z e m runat... Gribat teikt ka saviem berniem ari heroīnu lausit lietot? tas pats kas plansete...
Ko Jus varat gvelzt? gribat teikt, ka Kirkorovs savus bērnus nemīl? Nav brīnums ka Jums berni lielākoties ir s a m a i t a ti... Te pat strīdēties nav ar ko jo pashi laikam bez kompjiem dzivot nevarat.
Dincītei no ??? 31.01.2018. 14:10:10
Vai tas tev būs pirmais bērns? Tāpēc, ka tu, laikam, vēl dzīvo mākoņos un domā, ka spēsi pareizi izaudzināt bērnu. Pēc tā, kā tu aprakstīji, man būtu bail ļaut tev būt mammai, jo viss ko tu salīdzini ir Pugačova un citi krievu šovmeņi. Vai kādreiz esi runājusi ar bērnu aizkulisēs vai arī redzi tikai to ko parāda pa TV? Cieņa nav viegli iemācāma un tas nāks tikai ar gadiem un bērni raudās un klaigās ar vai bez planšetes. Redzēs ka citiem ir, tu strikti nedosi, tevi sāks neieredzēt. Neesi iedomājusies, ka labāk ir tad pašai darboties ar bērniem? Izvest ārā pašai, nevis novelt nastu uz pulciņu vadītājiem. Pamāci, ka sēdēt visu laiku nevar pie planšetes, nevis vispār nē. Man māsas dēls tagad piekrīt, ka dienā pusstundu var paspēlēt manu playstation vai ar planšeti un viņš arī piekrīt un klausa un visi esam laimīgi. Viņš apgūst reakciju no spēlē un ātru domāšanu, problēmu risināšanu un citas lietas, kamēr mēs kontrolēti spējam pārvaldīt viņa emocijas par to, jo viņš zin, cik ilgi var un pretī nerunā, kad laiks beidzas. Tā ir cieņa, nevis tavs marazms
Jā, radīti apstākļi, lai varētu ... Mums - radīti aptākļi, lai pārgudri pļapātu par kompetencēm... Tādēļ arī atšķirība rezultātos dažādos pētījumos izglītībā!
Vēlreiz Dinces kundzei 30.01.2018. 19:57:40
Diemžēl, lasot Jūsu tekstu ir jāsecina, ka Jūs vēlaties vēl lielāku kontroli pār savu bērnu nekā cietumā. Pulciņi līdz 21-22? Un kad Jūs ar savu bērnu pati nodarbosities un samīļosiet? Pēc 22, kad viņš jau būs aizmidzis? Bērni nav jānodarbina, bet vecākiem viņi ir jāmīl un jāspēlējas kopā ar viņiem. Diemžēl šķiet, ka Jums bērns ir ne tikai lelle, kuru gan izrīkot, gan izdīdīt pēc savas patikas. Arī planšetē var mācīties gan valodu, gan matemātiku, gan visu ko citu. Jautājums tikai vai vecāki ir gatavi tajā ieguldīt savu laiku un līdzekļus, jo vecā "labā" grāmata taču ir tik pierastāka! Tur "man" nav neko jādara, tikai jānopērk veikalā un jāiegrūž bērnam rokās - gan jau kaut ko iemācīsies. Savukārt ar planšeti ir jāiegulda laiks, lai atrastu piemērotas virtuālās "grāmatas" (kuras, starp citu, bieži ir pilnīgi par velti). Un vai Jūs gatavojaties būt blakus bērnam jebkurā brīdī un vietā, kur viņš atrodas? Jo skolā un pulciņos būs pietiekoši daudz citu bērnu ar tālruņiem vai planšetēm. Bērns, kuram tāds rīks ir bijis liegts ar lielu azartu aizņemsies to starpbrīdī no klasesbiedra! Tādēļ vēlreiz uzsveru, ka svarīgi ir jau no maza vecuma ieradināt, ka planšete ir ne tikai izklaides, bet arī nopietns darba rīks. Nav arī saprotams, kādēļ tik svarīgs ir vienas pārspīlēti izreklamētas ārvalstu mūziķes un viņas bērna darbības. Kāds tam sakars ar Latviju un mūsu bērniem? Un ko Jūs gribat teikt ar "skatās realitātes šovu"? Jūs gribat apgalvot, ka bērniem ir jāskatās šovus? Diemžēl no tā var secināt daudz.
Un vēl. Gribētu zināt cik daudzām māmiņām bērni 4-5 gados skatās realitātes šovus? Piemēram Pugačovas bērni skatās šovu Russkij nindza. Tā kā jā. Bērnus jaaudzina jau no mazotnes. . .
Es diemžēl zinu kā tas ir kad vecāki nepalīdz. Jo man mamma krievu skolā gāja. Es latviešu. Sākumā bija viegli, bet vēlāk ne. Tāpēc ir ar bērnu jānodarbojas tur arī rodas tas kontakts un bērns var labāk attīstīties, kad ir disciplīna.
1. Katrs pats zin kas vajadzīgs viņas bērnam. 2. Ir grāmatas nopērkamas grāmatnīcā. 3. Planšete nav jādod rokās kamēr bērns nav apguvis pamatus matemātikā, pamatus valodā. Ar bērnu ir jārod kontakts. Lai tas bērns varētu uzticēties mātei. Jūs paskataties kā aug Pugačovas bērni. Bet mums vairākums vecāku ļauj no zīdaiņa vecuma ņemt telefonu planšeti. Un bērniem nav nekāda disciplīna. Turklāt es bērnu gribu sagatavot tā lai viņš varētu iet skolā jau no 5 gadu vecuma. Vismaz tāds mērķis ir. Teātra pulciņš no 3 gadu vecuma. Kaut kādi citi pulciņi. Es neesmu redzējusi, ja godīgi mātes kuras spēlētos ar bērnu smiltiņās. Lūk kur iet pasaule.
nu man nevajaga samaitātu bērnu. kas tagad notiekās ar bērniem? 4 gadi nevar atraut no planšetes. un ne netiks. Jo bērns no mazām dienām būs iemācīts cienīt mammu. un mamma labāk zin kas viņam ir vajadzīgs. ko nozīmē cietumā? ne vasarnīca mammai ir. arā ies. Un pēc skolas pulciņi. Diena sāksies 7-8 beigsies 21-22 Tā janodarbina bērni. Nevis mamma iedod mobilo planšeti un pēc tam bērns nevar no tās atrauties. nu paldies man tādu psihiski samaitātu bērnu nevajag. Gribēšu redzēt kā pēc tam bērni kas tagad 3-4 gados ir samaitāti ar planšetēm. kā viņi skolās mācisies. Kas mūsdienās notiek? Bērni savā stūrī sēž skatās planšetes multenes. Tajā laikā, kad Garrijs Galkins Pugachovas dēls klausās Bahu pie planšetes. Tur tā atšķirība. Kad bērns mācēs runāt būs nostādīts kontakts, bērnam būs grafiks. TAD tikai var runāt par kaut kādu ierīci. Un vecāku klātbutnē. Nevis na Tev dēliņ, meitiņ planšete, tikai nepsiho. Tā nav pareizi. Runājot par skolu un informātiku. Ir grāmatas kur vecāki var nopirkt un reizē ar bērnu mācīties. Galu galā pat vientuļām mātēm ir brīvs laiks. Brīvdienas ir. Vienkārši lielākoties mātes nedomā par mazo, bet kur kādu čali dabūt. Varbūt kādu aizskars. Bet tā tomēr. Ja Tu esi mamma Tev uz mirkli ir jāaizmirst par sevi. Jo kad Tu ieņem bērnu, Tev ar to jārēķinās, ka Tev viss brīvais laiks būs jāvelta bērnam. Un bērns nav lelle ar kuru paspēlēšu un tad stūrī ielikšu.
Dince, man ir liels prieks, ka Jūs tiešām plānojat izglītot savu bērnu nevis uzlikt šo pienākumu tikai citiem. Bet "datorus jāmāca kad cilvēks jau ir apguvis dzīvi, kad viņš zin ka dators nav tikai internets" - kā tad viņš apgūs, kas ir dators, ja to nemācīs? Un neceriet, ka Jūsu bērns netiks pie ierīces. Jūs taču viņu mājās neturēsiet kā cietumā? Kas notiks, kad viņš izies ārpus mājas, kur būs citi bērni un ierīces? Tiks! Un kā vēl tiks. Bet tad viņš saskarsies ar šo rīku pilnīgi bez jebkādas izglītības gan par dzīvi, gan par to, kas ir dators un internets. Tādēļ ir tikai labi, ka skolas vai bērnudārzi iemācītu elementāras zināšanas par rīku, kuru Jūsu bērns lietos tik un tā. Lielākā daļa vecāku paši neko nesajēdz no šī rīka tādēļ ir cerība, ka vismaz skolotājs zinās kaut ko vairāk un arī spēs iemācīt.
Un ko nozīmē zagt bērnam bērnību? neviens nezog. Līdz bērns sāk staigāt jau jāmāca runāt un attistīt. Runājot par spēlēšanos. Ar spēlēšanos var mācīt vārdus. Rādīt lāci un teikt tā krāsu u. t. t var nopirkt grāmatu sākt lasīt rādīt... un tā tālāk. Un nav vajadzīgs internets lai to visu panākt. Internets kas tas ir? Bezmaksas filmas mūzika saziņas līdzeklis. Tas arī ir viss. protams ir spēles, kas rada atkarību un pēc tam problēmas... Sākumā izglīto bērnu. Režīmu ievies un tad jau par datoru sāc domāt. Savādāk būs ta, ka būs bērni psihiski slimi. Un gaudos planšete planšete.
Vēl piebilde. Tieši tā jo jaunāks jo apgūst labāk, bet lieta tāda, ka jāmāca valodas. no mazotnes. Un jā mājās atmosfēra ir mājas. Bet sorry mājās es nodrošinašu atmosfēru, kur nav mūsdienu tehnikas, lai bērns var izglītoties, nevis spēlēt spēlītes un mulfilmas skatīties. Aizvedīšu dārziņā man to bērnu samaitās... Atvainojiet piedodiet, bet datorus jāmāca kad cilvēks jau ir apguvis dzīvi, kad viņš zin ka dators nav tikai internets. Jo kas notiek, kad bērnam iedod telefonu jeb planšeti. Tas nozīmē viņš skatisies savas multenes lades speles un spēles. Bet nu ne... Bernam ir jābūt režīmam. Visādi pulciņi dejas, baseins, dziedāšana, valodas. Lai bērns būtu attīstītāks... Taču mūsdienās mātes dzemdē bērnus un pēc tam noskaties, kapēc viņa viņu dzemdēja?
mans bērns vēl tup puncī tas ir viens. otrs viņš netiks ne pie pc ne telefona. Jo sākumā bērnam ir jāizaug, lai tas māk saprast, kas ir burts, kas ir grāmata. Nevis kā tagadējās mātes cīnās ar planšetēm kā atņem tā uzreiz histērija. Lūk mūsdienu bērni.. Taču Jums jaunajiem ir sava uztvere man 31 un man ir sava. Jo mūsdienās bērni skatās tik multenes un spēlē spēlēs planšetēs... (lielākoties). Tajā laikā kad Pugačovas meita 5 gados peld kā zivs ūdenī. Dabuja medaļu un mācās franču valodu, sacer dziesmas. Tā kā jā viss atkarīgs no vecākiem. Vai tie apzinās, ka tie ir vecāki vai ne. Jo ar bērnu jānodarbojas nevis bērns savā sturī. Tu esi mamma Tev jāmāca bērniņš. Un tas jādara ar mīlestību un ar gribu. Nevis pret bērnu izturēties kā pret darbu...
Musu bernudarzos vares apgut punkju lupatas sastavu un armijai cienigu reziimu :D
Jūs cilvēki saprotat, ka mūsdienas ir mūsdienas un jūsu bērnība bija jūsu. Mūsdienās tik un tā bērni tiek pie JŪSU telefoniem un datoriem, tad kāpēc to neizmantot un neiemācīt kā tas strādā? Cik es zinu, jo jaunāks, jo labāk apgūst. Varbūt jūs tad mājās nodrošiniet jūsu saukto bērnību? Domājat ka bērnudārzi un skolas ir JŪSU bērnu vecāku aizstājēji? Tad uzreiz nododiet adopcijai, ja citas iestādes ir atbildīgas par VISU jūsu bērnu bērnību.
Piekrītu Dincei 29.01.2018. 08:43:36
Bērnudārzā jāiemāca skaidri izrunāt vārdus, veidot saprotamus teikumus, lai varētu komunicēt, jāmāca iepazīt dabu, daudz laika jāpavada svaigā gaisā un sportiskās rotaļu aktivitātēs. Redzi sabojāt un smadzenes sazombēt pietiks laika vēlāk (mājās).
Bērnību zog nevis mērķtiecīga bērnudārzu izglītība, bet vecāki, kas labākajā gadījumā ar bērniem spēlējas svētdienu rītos, bet pārējā laikā iegrūž viņiem verķi rokās.
no Tallinas 28.01.2018. 21:13:32
Vai idejas kritizētāji un slavinātāji paši ir redzējuši, kā to dara Tallinā. Es gan neesmu redzējis, bet man ir par to noteikts viedoklis!!!
zog bērniem bērnību..............
norm
Pulciņa vadītāja Regīnai 27.01.2018. 18:49:58
Var jau vienkāršus Lego robotikas darbiņus uzprogrammēt, taču nedomāju, vai tas ir mērķtiecīgi b.d. Arī skolā robotikas pulciņu programmēšana ir primitīvāka nekā tradicionālā. Vairāk klišeju, mazāk radošas domāšanas.
Nu jau galīgi aptrakuši. B/d jāmācās ar Lego , lai attīstās motorika!
Pulciņa vadītāja 27.01.2018. 15:32:49
Vadu programmēšanu bērniem 10+ vecumā. Nu kāda programmēšana bērnu dārzā? Var jau kādas algoritmiskās spēlītes nosaukt par programmēšanu. Code.orgā ir dažas lasīt nepratējiem, bet ne jau nopietna programmēšana. Vecāku ambīcijām? Kāpēc nemāca Mendeļejeva tabulu??
Bērnu dārzā jāmāca lasīt, runāt, rakstīt, pirmos pamatus matemātikā. Kāda programmēšana? Tā jau bērni samaitāti ar tām planšetēm un telefoniem, ka pat nemācās un un wc iet ar tiem bez maz vai...
Nevajag nemaz Tallinu- mūsu pašu Ventspilī bērnudārzos būs iespēja apgūt robotiku, izmantojot "Bee-Bot" un "Blu-Bot"! Lai visiem izdodas!
Laba doma! Lai veicas īstenošana dzīvē!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.