Lietotājvārds
Parole
Vārdu "transports" var lietot. Tas ir vienskaitlinieks. Ja "transporta līdzekļi" vietā saka "transporti", tad vairs nav ok (latviski runājot :D ).
Ko nozīmē "straumēt"?
Vai "transports" drīkst turpmāk lietot? Valodnieki, lūdzu skaidrojumu!
Valodnieki haipo par tīru valodu! Valodas vārdu krājums vienmēr pilnveidosies. Lieciet to aiz auss!
Pežğīnes izklausās kā mežğīnes uz sieviešu dzimumlocekļa,nezinu kāds sakars ar gultas stāstiem
Diez vai krievu valoda būs pie vainas. Visticamāk jau angļu valoda un mūsu pašu bāleliņu neprasme un nevēlēšanās izteikties dzimtajā valodā.
Te ir redzams, ka burtiski tulko no svešvalodas, nedomājot, kas tas ir latviski.
Uzvarētājs ir... 30.01.2018. 15:18:54
..izteikums "Oglekļa mazietilpīga attīstība". Tas nepārprotami liecina, pirmkārt, par mūsdienu Latvijas iedzīvotāja nekritisko domāšanu, otrkārt, par to, ka cilvēks, kas atvēris muti vai uzrakstījis kaut ko, nemaz nedomā par to, ko viņš ir pateicis vai uzrakstījis (vai tas ir kas jēdzīgs, loģisks) u.tml., treškārt, par ļoti vāju latviešu valodas izjūtu. Diemžēl tā ir realitāte...
Pežģīnes rullē!!!
Abi gada savārstījumu kategorijā uzvarējušie teicieni labi parāda valdošās noslieces- šie teikumi ir tiešs tulkojums no krievu valodas un šajā ziņā secinājumi trāpīgi - kultūrā un domāšanā joprojām ir kaites un nav redzams, ka tās mazinātos.
autisma sējas 30.01.2018. 08:55:42
man nau dzīves

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.