Lietotājvārds
Parole
VALSTS nosaka ,ka izglītība ir obligāta. Valstij arī jānosaka un jāpieprasa skolotājam alga ,nevis novads ,pagasts,iestādes,kuras vada neklātienē augstāko izglītību ieguvuši citu nozaru speciālisti. noteiks skolotāja algu!
Пустая болтовня. Литва инвестирует в США. Покупает ненужное оружие и сжиженный газ втридорога. Ума нет - считай калека. Литва первое место в мире по самоубийствам и употреблению алкоголя на душу населения. Литва и Латвия - одни из первых мест в мире по убыли населения. О чем тут еще говорить ?
ari skolotāja 02.02.2018. 16:58:11
nezin kāpēc mēs nelepojamies ar savu lielo vīru runām,bet rādām,kā to dara Lietuva. Vai mums tā kā uz kaimiņvalstīm atkal tiek rādīts virziens,kur doties? Mums 1000,lai sagaidītu,jāgaida krš tur 2020 vai 21 gads,ak,dievs,visām citām profesijām jau būs pa to laiku 500 vismaz vairāk,ko saņemt un uzturēt ģimenes.
Arī Lietuvā tie ir tikai vārdi.
Klaipēdas skolotājas draudzene 02.02.2018. 13:59:47
Nu nav tik spoži , kā izklausās. Vai zināt, ka 1) jau šogad LT mācību gads ir pagarināts līdz Jāņiem, 2) 9 deviņi 9-to un 12-to klašu eksāmeni ir sestdienās, 3)slodzes lielas, algas stipri līdzīgas. ...:(>(>(
Valsts nerūpēšanās par skolotāju,tā ir,nerūpēšanās,vienaldzība pret tautu.
malači mūsu brāļi lietuvieši, pie viņiem bija, ir un būs labāk visās jomās, tāpēc ka viņi domā ar savu galvu, nevis vienreiz ideju paķer no vieniem, citreiz no citiem un neapdomājot vai tā mums derēs vai nē, rauj tik uz priekšu, līdz nonāk strupceļā, bet vainīgo nava, cieš no tā parastā tauta.
Cik Lietuvai gudra un tālredzīga prezidente!
Pie mums tā nav. 02.02.2018. 12:40:58
Pie mums tik reformas, projekti, papīri uttttt.Skolotājs vērtība bija 19.gs. Latvijā.Ko nevar pateikt par šodienu.Kauns.Bet tie, kas veicina tik tēlo svētos...
pie mums līdz kaut kam tādam aizdomāsies? Kad pūcei astes uzziedēs?
ne nu vnk naiss

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.