Lietotājvārds
Parole
Jā cik skola ir forša!!!
Skolotāji diemžēl ir raduši daudz ko darīt par brīvu vai arī par ļoti niecīgu atalgojumu... Piekrītu XXX - tas nav tā vērts! Tas ir nožēlojami!
30 eur uz rokām dienā, tas ir apmēram tā pati darba apmaksa, kas jau skolotājem ir par parasto darbu skolā.
Tad jau baigi sūdīgi esi vērtējusi, vairāk pa kafejuškām vazājies. Man daži skolotāji rados brauc vērtēt un viņiem dienā ~30 uz rokas sanākot + ceļu arī apmaksājot
ka tik nauda tad arī viss pārējais.
man kaut kā līgumā teikts 23centi pirms nodokļu nomaksas
Kad pēdējo reizi pēc 3 dienu labošanas darbiem saņēmu apaļus 24 - 9(ceļš) - 10(kafija un kaut kas vēderā)= 5, "pacēlu cepuri" un novēlu "uzvārīties" citiem!
Atbilde tiem, kas spekulē ar runām par skolotāju apmaksāto darba laiku. Algu maksā pēc tā, kas ietarificēts. Ja skolotājam ir, teiksim, 10 kontaktstundas nedēļā, tad tas apmaksātais darba laiks ir šīs 10 stundas plus kaut kāds smieklīgi mazs brītiņš stundu gatavošanai, darbu labošanai un dažu minūšu konsultācija. Eksāmenu labošanas laiks NAV iekļauts skolotāja algā. Un arī tas, ka skolotājiem esot jābūt skolā brīvlaikos, jo tas esot darba laiks, ir smieklīgi. Tad varbūt visus labojamos darbus krāt līdz brīvlaikam, lai tad vismaz būtu skaidrs, par ko tajā brīdī maksā?
šis raksts ir neinformētu ļaužu kacināšana 03.02.2018. 21:12:10 Pirmkārt, skolotājs eksāmenu darbu vērtēšanas laikā saņem savu ikdienas algu parasto, šis viss ir papildus. Otrkārt, ceļa izdevumus nerīdzeniekiem apmaksā, arī naktsmājas, ja tādas vajag. Pusdienas gan pašu izdevumi. Treškārt, notiek konkursi uz vērtētāja vakanci, visi, kas grib - netiek. Jo fakts, ka esi vērtējis CE darbus ir viens no labajiem darbiem, ko ierakstīt ikgadējā pašvērtējumā. Arī pieredze laba, vari salīdzināt kā pats stundās mācīji ar citu skolēnu darbiem/skolotāju iemācīto. __________________________________________________ tikai tāds ieraksts ikgadējā pašvērtējumā neko nedod.
Tāpēc es sen vairs nelaboju. Lai labo antiņi.
Nu tad vērtēs skolās uz vietas un pilnīgi par bez kādas samaksas.
Spriežot pēc algas-"vienkāršo darbu darītāji".
Bioloģijas skolotāja. 05.02.2018. 08:52:10
Kā peļņas avotu CE labošanu neuztveru, taču jau daudzus gadus piesakos un saņēmu atteikumu. Saprotu, ka nokļūt vērtētāju skaitā nevarēšu. Ļoti gribās redzēt, kā notiek vērtēšana un kur ir tās kļūdas, ko pieļauj skolēni. Neviens jau nekad neizskaidro, kāpēc, piemēram, pētnieciskajos darbos katru gadu samazinājās vērtējums - gatavojot skolēnus paši kļūstam pavirši vai mums nezinot mainās kritēriji? Šogad pētn.darbi ir atcelti, taču darbā to elementi noteikti būs.
Labot vai nelabot- tāds ir jautājums? 04.02.2018. 22:55:51
Ja ir vēlme gūt pieredzi un plašāku redzējumu par to, kas tavā priekšmetā notiek dažādās skolās, iesaku pieteikties vērtēšanai. Personīgi man, vairākus gadus vērtējot pārspriedumus, ir vieglāk savus 12.-tos sagatavot eksāmenam. Protams, ir mīnusi. Nerunājot par samaksu, ir arī citi - intensīva slodze acīm un sprandai (norakstīsim uz vecumu...), brīvprātīgi obligātais atvaļinājums jau jūnija sākumā, pa roku galam pametot mācību gada noslēguma atskaites, pavājš apgaismojums un ģēniju rokraksti. Diemžēl esam pieraduši pie grašiem, pārbaudēm un komentētāju žults. Izlemts. Šogad nebraukšu.
Anonīmajam skolēnam 04.02.2018. 20:23:13
Nē, nevarētu gan, jo nevienam, izņemot pašu skolēnu , nevajag, lai skolēns kārtotu eksāmenu. Starp citu, daudz kur par eksāmenu kārtošanu ir jāmaksā, tā ka priecājies, ka tev pašam neprasa 5 eiro.
Skolēns kurš ir anonīms. 04.02.2018. 19:40:59
Tad varētu lūdzu skolēniem 5 euro par eksāmena pildīšanu?!)))
Ar ko Ludzas vai Rucavas skolotāji ir labāki par Rīgas skolotājiem?
Vajadzētu visiem atteikties labot par tik mazu samaksu ne tikai eksāmenu, bet arī olimpiāžu darbus. Liekas,ka IZM visas norises izgl. grib veikt, izmantojot pedagogu pakļaušanu, paverdzināšanu.
Eiro piecdesmit septiņi 04.02.2018. 18:27:21
Visiem tiem, kuri te par papildus ienākumiem čivina ... nav svarīgi, kā to nosauc, bet ir svarīgi, CIK MAKSĀ SKOLOTĀJAM par 1 stundas darbu. Pat, ja tie ir papildus ienākumi, svarīgi, kas tas par darbu un cik tas maksā. CE darba vērtēšana nav putekļu slaucīšana birojā. Kā jau te rakstīja, par melleņu lasīšanu sanāk vairāk. Un katrs skolotājs var iet un lasīt mellenes atvaļinājuma laikā, taču ne katrs melleņu lasītājs izvērtēs skolēnu darbus svešvalodā vai matemātikā vai jelkurā citā jomā.
Ja domājiet, ka var atteikties, tad varu teikt, ka nevar. Ja vadība pasaka, ka ir jālabo, tad tas arī ir jādara. Citādāk drīz vien tevi atlaidīs no darba. Kaut arī labo darba laikā, tas nenozīmē, ka par darba dienu saņemam pietiekami.
Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs 04.02.2018. 17:50:24
Cik daudz naudas maksā! Nevienam simtlatniekam tik daudz nemaksā!
es atvainojos, skolotājām par to tiek maksāta alga vai ne tā? un ja ir šāda iespēja ka valsts par to piedāvā samaksāt, priecājieties! vismaz kaut kāda papildus nauda! Nevis negatīvi reaģējat uz to!
Nez kas tie par skolotājiem, kas piesakās uz tik" ienesīgu" darbu!! Laikam galīgi kaunu pazaud;ejuši-ka tik b';ernam ko ielabot, kaut par velti...
dosim iespēju piepelnīties 100 Latvijas gudrākajām galvām
Bezdarbniekus vajag pieņemt!
Man ir jautājums- vai jūs to dariet atvaļinājuma laikā vai tomēr darba laikā, saņemot amatalgu? Ja atvaļinājuma- tad, protams, nevajag ļaut sevi apčakarēt, bet ja tas ir apmaksāts darba laiks, tad nav nemaz tik traki, jo tie ir tikai papildus ienākumi. Es te, protams, nerunāju par tiem, kas no Ludzas vai Rucavas brauc, bet par Rīgas skolotājiem.
šis raksts ir neinformētu ļaužu kacināšana 03.02.2018. 21:12:10
Pirmkārt, skolotājs eksāmenu darbu vērtēšanas laikā saņem savu ikdienas algu parasto, šis viss ir papildus. Otrkārt, ceļa izdevumus nerīdzeniekiem apmaksā, arī naktsmājas, ja tādas vajag. Pusdienas gan pašu izdevumi. Treškārt, notiek konkursi uz vērtētāja vakanci, visi, kas grib - netiek. Jo fakts, ka esi vērtējis CE darbus ir viens no labajiem darbiem, ko ierakstīt ikgadējā pašvērtējumā. Arī pieredze laba, vari salīdzināt kā pats stundās mācīji ar citu skolēnu darbiem/skolotāju iemācīto.
nav par daudz
mulkibaaa
Tie, kuri labos par šādu nožēlojamu samaksu ir mazohisti un nodevīgi bezmugurkaulnieki. Vairāk var nopelnīt vasarā lasot mežā mellenes, tikai tur nav iespējas ielīst vadībai d.....
ne tur ielikās ....
>skolotāja 02.02.2018. 20:31:37 02.02.2018. 23:19:29
Nu, gan! Es pie acu ārsta Stradiņos par maksu biju par 25 eiro, bet rindas kārtībā ir vēl lētāk.
Nav ko raudāt-nelabojiet...
Paši sev cenu nosaka,nav taču jālabo,var atteikties...
Kas te ko apspriest? Neviens jau neliek labot tos darbus. Te ir izvēle - kas nav ar mieru par to naudu, nelabos. Labos tie, kuri uzskata to par normālu samaksu vai arī iztapīgie. Un te nu varēs pārliecināties, vai skolotāji vispār ir spējīgi uz streiku? Vai arī tie iztapīgie un par grašiem gatavie strādāt spēj būt vienoti ar tiem, kuri to neuzskata par normālu?
Apzinīgi labojot latv. val.parspriedumus 8 h diena, pavisam var nopelnīt pēc nodokļiem nepilnus 30.00 eiro.
CE stundā var izlabot, augstākais 2 -3 darbus, tātad 3 eur var nopelnīt (uz papīra)! Urā, dzīvojam! Tikai nesaprotu, kāpēc man jāmaksā 70 eur par 40 min psihoterapiju, 50 eur par acu ārsta konsultāciju, bet advokātam visi 200 jānoliek.
Nevar gan !
viens labotājs labos visas viena eksāmena daļas, kuru skaits atšķiras, iespējams secināt, ka vērtējamo darbu skaits vienam labotājam svārstās no nepilniem diviem desmitiem līdz vairāk nekā 100 darbiem Tā nekad nav. Labot dod tikai 1 daļu vērtētājam 12. kl. -latv. eks.
Super duper, čiki piki. Īzī pīzī un 25 eiro ķešā kā nieks. :) Tikai vienu dieniņu jāpstrādā un vēl 10 eiro par autobusa biļetīti līdz Rīgai. Un pusdienas Pelmeņos pa 4 eiro. Re, uz ķepas paliks vēl 10-nieks :) Kruti!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.