Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs 24.02.2018. 19:46:42
Goda vārds, es gribētu NATO vadību paēnot un uzlabot savas angļu valodas prasmes, lasot NATO valstu slepenos dokumentus. Patiesā skaudībā, Tavs Skaudības Dievs Skolnieciņš P.S. Man patiešām skauž, ka NATO karavīri saņem lielas algas. ®Skolnieciņš [Vislatvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš] #ĒnuDiena
Skolnieces mamma 20.02.2018. 16:16:43
NEKAD neļaujiet savam jaunietim " ēnot" firmā " Sonora"!
Mani neēnoja bet varbuut tas bija labaak neka kad man kaadu vajadzetu eenot :) ∆
Labdien, mani vakar ēnoja, atzina, ka skolas direktora darbs ir interesants, daudz ir to jautājumu, ar ko savā darbā saskaras izglītības iestādes vadītājs.
Mana meita no ēnošanas pārnāca laimīga. Viņa daudz uzzināja par profesiju, iepazinās ar jauniem draugiem, un pat par šo to mainīja savu viedokli uz pozitīvāku, atklātāku skatījumu. Šī ir fantastiska iespēja iepazīt profesijas, vietas, attieksmes, kolektīvus utt. Daudz kas ir atkarīgs no paša bērna. Ja viņš ies ēnot tikai tāpēc, lai nebūtu jāiet uz skolu, bet faktiski intereses nav nekādas, tad arī jēgas no šīs dienas nebūs.
Tā jau nav ēnošana. Visparastākā darba sarunāšana pa blatu. Jums ir visai niecīga izpratne par ēnošanu, kā tādu.
Kaa nu ne...ja visiem viss notiktu caur un caureem caur paziisanos, tad gan mees dziivotu leiputrijaa. Vai tad ar to jaalielas, ka caur pazinju viss sarunaats???
Atbilde ... 15.02.2018. 10:08:58
Cik es zinu, lielākā daļa skolēnu atrod diezgan interesantas profesijas un, piemēram, par pilotu vai kapteini tā vienkārši nevar sarunāt un arī bērniem nav iniciatīvas. Manuprāt, tas ir tikai pašsaprotami, ka ja tiek atvēlēta viena diena gadā, kurā skolēni var aiziet uz sev interesējošu vietu, ar iespēju, ka pēc tam varbūt atradīs darbu, uzreiz pēc vidusskolas, tad tā nav lieki iztērēta diena. Vakar viens mans skolnieks ļoti pateicās par to, ka devu ideju ēnot manu paziņu, un tagad viņi abi ir ieinteresēti vēlreiz tikties un veikt apmācības ļoti labi atmaksātā un viņam interesējošā sfērā. Tad pastāsti, vai tas bija lieki izniekots laiks?
Neko vērtīgu gan atrast nevar:). Ja grib uzzināt par kādu darbu sarunā un ej. Viena oficiāli lieka diena muļķa laišanai, kur pēc tam vēl papīri jāpilda... Vēl saprastu , ka ēno 9.klases skolnieks, kas tālāk ir izvēlējies jau profesiju un nemācīsies tālāk vidusskolā, vai arī 11.-12.klases skolnieki, bet taču ne 5., 6. utt. skolnieki.
Zinu, ka manam bērnam šī diena bija daudz vērtīgāka par sēdēšanu solā. Orientēta uz karjeru, palīdz labāk izprast savas vēlmes profesijas izvēlē.
mani šodien neēno ;) 14.02.2018. 10:17:15
Šodien ir tā diena, kad daudz jauku bērnu ierauga kā nevajag strādāt un ko viņi darīs citādāk! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.