Lietotājvārds
Parole
1st
Es saprotu, ka pilns tīmeklis ar viltus ziņām, ka tās jāprot atšķirt no patiesības... bet... ne jau nu kāds no "tirgus" dalībniekiem sniegs objektīvu mācību... Ne jau nu polītiķi (viņu interese ir saglabāt sava saimnieka ietekmi), ne jau nu žurnālisti ( viņu interese ir pasniegt savu plašsaziņas līdzekli, kā augstākās patiesības sniedzēju, no kuŗas puses šis "patiesības"vējš arī nepūstu), Ne jau nu daudzie, sponsoru bagātīgi barotie NVO ... Atliek pašiem vien, gabaliņu pa gabaliņam censties salikt šo mozaīku. Pie tam - kas grūtākais - tas nozīmē lasīt ne tikai sevis iecienītāko avīzi, skatīties ne tikai panorāmu... utt. P.S. iesaku tīmeklī sameklēt grāmatu (e-versijā) J. Sils "Masu apziņas manipulācija". Lai medijpratība nekļūtu par to pašu politinformāciju PSRS laikos. Pagaidām ļoti daudz līdzību...
Gudrā skolniece 20.02.2018. 08:48:33
Laimīgie! Viņiem stāstīs par viltus ziņām pats prezidents!!!
Tātad - stāstīs par viltus ziņām, un tajā pat laikā pilni mediji par bankas prezidenta darbībām (vai tomēr nē...). Tagad nu domājiet, kuras no visām ir viltus!
o jaaaaa
Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs 19.02.2018. 17:44:54
Raimonds Vējonis laikam no Donalda Trampa ir saķēris viltus ziņu vīrusu! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( P.S. Kas ir viltus un kas nav viltus? Lūdzu publiskot valsts noslēpumu!
Pārsteidz, ka #Skola2030 pamatskolas mācību saturā un sasniedzamajos rezultātos medijpratības nav

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.