Lietotājvārds
Parole
IZM pagaidām plāno atlikt pāreju uz obligāto vidējo izglītību, jo gudri un izglītoti cilvēki šai valstij nav vajadzīgi.
-самый верный учитель! Долой школы, закрывай все школы! Закрывай автобусные маршруты, закрывай все! Дети пусть учатся в интернете, дистанционно.Главный учитель - это министр образования! Пусть учит!
Varbūt ir INFO par vakar paredzēto LIZDA sanāksmi par kompetenču pieejā balstīta vispārējās izglītības satura aprobāciju un ieviešanu? Bij solīts runāt par par šādām tēmām: *) mācību līdzekļu nodrošinājums reformas uzsākšanai; *) pedagogu profesionālās pilnveides un metodiskā atbalsta nodrošināšana reformas uzsākšanai; *) ilgtspējīga profesionālā atbalsta izveide pedagoģisko inovāciju ieviešanai; *) vides piemērotība, infrastruktūra un izglītības iestāžu nodrošinājums ar tehnoloģijām atbilstoši mūsdienu prasībām; *) pārejas perioda atbilstība reālajai situācijai; visu pedagogu pienākumu iekļaušana pedagoga slodzē un to atbilstoša apmaksa.
vispirms nolikvidēt pusi vidusskolu (īpaši lauku jauniešiem pieejamos attālumos) un tad pateikt, ka vidējā izglītība ir obligāta?
Родитель 21.02.2018. 20:08:06
Если ребенок на государственном не потянет программу средней школы для нацменьшинств, то ребенка легко будет отчислить из школы Спасибо правительству за теплую заботу о детях. Дети - не банк, государство может обойтись и без них.
Lepojas ar krievu laiku procentiem, kad vidējā izglītība bija obligāta, tos savus 11% neatkarības gados salasījuši. nosaukt nomuļļātu 10. klasi par nepilnu vidējo izglītību un vēl pateikties par sapratni to var tikai Latvijas ienaidnieks, kura mērķis atražot ārzemnieku podu mazgātājus. Kauns!!!
matemáti'kei! 21.02.2018. 07:27:11
Tādu jau šodien vidusskolā netrūkst, kā lai citādi izskaidro milzīgo skaitu (virs 100!!), kas CE nevar 5% sakasīt. Tie 5% taču arī ir 5. klases viela.
Es neesmu pret obligāto vidējo, taču vēletos lai šo jēdzienu paplašina - vidējā vai vidējā speciālā (koledžas, tehnikumi, prof skolas utml.). Nevajag uzspiest visiem eksakto vidējo.
Es uzskatu, ka bērniem ātrāk jāapgūst konkrētu profesiju, kas būs vajadzīga dzīvē. Vidusskola visiem nav vajadzīga.
matemātiķe 20.02.2018. 14:14:20
Iesaku atbraukt uz mūsu skolu un paskatīties, kas notiek klasē, kur kopā ar 26 skolēniem "mācas" 2 jaunieši ar speciālām vajadzībam! Esam 7.klase, bet abi integrētie patstāvīgi nav spējīgi saprast "pie kura gala jāķeras klāt" 5.klases teksta uzdevumiem! Nesaprotu, kāda bija viņu vērtēšanas sistēma un kritēriji vcajā skolā, bet atzīmes matemātikā liecībā bija 8. Ja būs obligātā vidusskola, vai šie abi un vēl pāris tūkstošu "speciālo" turpinās mēģināt apjēgt ar 5.klases teksta uzdevumus, vai arī ļausim viņiem apgūt profesionālo izglītību bez vidusskolas?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.