Lietotājvārds
Parole
Es būdama 2 bērnu māte, esmu tikai par to, lai mani bērni tiktu informēti par notiekošo uz šīs zemes. Un lai zinātu, kā tā gaļa nonāk uz tā galda. Esmu dzirdējusi ,,Dzīvnieku brīvību,, , un ziniet neviena nepatiesa apgalvojuma nebija. Tātad sanāk, ka taisnība Latvijā ir nosodāma????
Конфуций 25.02.2018. 18:58:57
Веганов нужно избивать
kas tas par sviestu? Neēdīsim gaļu paliksim vāji un nenodrošināti ar ogļhidrātiem.Kas cilvēkas ir ļoti svarīgi uzturam. . .es gribu pateikt to, ka vajag balancēt civēku uzturu gan ar gaļu, gan ar dārzeņiem un nepārspīlēt ar ar pārējiem neveselīgajiem produktiem...ar cieņu 8.klases skolnieks
Sabalansēts vegāniskais uzturs ir veselīgs visiem, tai skaitā bērniem un grūtniecēm. To taču šodien katrs izglītots cilvēks zin. Un to , ka bērniem ir žēl dzīvniekus un viņi ir ar mieru atteikties no gaļas, liecina par to, ka viņu sirdis ir daudz plašākas un humānākas, un vecākiem būtu jālepojas ar savām atvasēm.
Nevis aicināt, bet informēt. Centīšos nesakaitināt šeit savākušos Latvijas inteliģenci un neaizstāvēšu vegānismu, bet viens gan ir skaidrs: ar tādu s*** kādu pārdod Latvijas gaļas audzētāji, tad jau labāk neēst gaļu vispār... Šķiet ka lielākā daļa gaļas izstrādājumu Latvijā ir piemēroti vegāniem - tāpat tur no gaļas tikai smaka ir.
Skolnieciņš 22.02.2018. 10:44:37
Gaļa ir laba. Cieņā, Skolnieciņš
Pamatā tas, ko LOSP saka, ir ka bērnam nedrīkst tikt sniegta nekāda izvēle par to, ko viņš grib vai negrib ēst. Nekādā gadījumā bērnus nedrīkst informēt par pārtiku un vispār būtu jātur kastē līdz 18 gadu vecumam.
ha gotem
tiklīdz sāksies veselības problēmas tad redzēs...
Ar stulbumu nav jālepojas, Jēkab!
Jēkabs Ģipslis 21.02.2018. 16:14:31
vecākiem jāizlemj. Es piemēram neēdu cūkgaļu
vegānisms ir tikai ideoloģijas fasāde, tās patiesā būtība ir daudz biedējošāka. Cilvēces kolektīvā pašnavība, lai saglābtu planētu Zeme Zelta miljardam.
Cik samaksāja skolas vadībai, lai tiktu pie runāšanas?
Redzams, ka šeit organizācija ir norūpējusies par savām darba vietām jeb noietu - gaļas un piena produktu pārdošanu skolām, nevis par to, ko skaļi sludina - "bērna ietekmēšanu" utt. Kas tad nav bērna ietekmēšana? Viss, kas notiek audzināšanas un citās stundās ir bērna ietekmēšana! Un izpratne par šausmīgo dzīvnieku mocīšanu un drausmīgo industriju un to, kādu postu tas nodara apkārtējai videi, ir ļoti atbalstāma!
Pievērsties vegānismam ir visstulbākā ideja kāda jebkad ir izskanējusi, jo es domāju, ka neviens skolnieks jebkurā skolā neēstu ēdienu kurā nebūtu ne kripatas ēdiena kas nāk no dzīvniekiem
Pievēršanās vegānismam ļoti rūpīgi jāizlemj savā ģimenē, nekādā gadījumā nepakļaujoties ietekmēm no malas. Vegānisms nav tas pats kas veselīgs uzturs!
Visus šos aicinātājus pie staba, jo katram ir jābūt brīvai izvēlei, nevis jāietekmē no malas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.