Lietotājvārds
Parole
Annija tāpat bija labāka :P
Alberts Kirsis 05.03.2018. 08:58:38
ES?
LAI VEICAS ;)
skolnieciņč 01.03.2018. 18:50:38
malaci gustav es tevi vēroju
Jauki.es tevi nepazīstu eju tikai ceturtajā klasē bet apsveicu.
Malacis apsveicu
es redzeeju gustavu
Pazīstu Gustavu personīgi. Ļoti, ļoti gudrs, atraktīvs un radošs puisis. Nesaprotu tos, kuri atklāti skauž, ka kāds ir labāks, gudrāks, runīgāks. Ejiet un pierādiet sevi, ja jau tik zinoši! Par Gustavu- milzīgs prieks par sasniegto! Zinu un esmu pārliecināta, ka Gustavs dzīvē sasniegs augstus mērķus. Lai Tev, Gustav, veicas arī turpmāk! Un neklausies tajos, kas rej
Mute -priecājies par Gustavu, lai kāds ar tev viņš liktos! Man prieks!
Rūķītis no pagraba 26.02.2018. 21:35:21
Apsveicu, tā tik turpināt!~
Man par viņu ir prieks!Viņš ir malacis!
Svabadais gars 26.02.2018. 20:38:46
Interesants puisis tas Gustavs, sasniedza savu mērķi, lai viņam veicas arī turpmāk!
skatītājs 26.02.2018. 19:39:05
Jāsaka, ka šis raidījums bija viens no retajiem, kur tiešām uzvarētājs izcēlās ar stabilām zināšanām un asu prātu. Bieži gadās, ka uzvarētāju nosaka nejaušība, bet Gustavs (nepazīstu personīgi) pārliecināja.
Patiess prieks par mūsu Latvijas gudriniekiem! ļoti patika Gustava atbildes un , protams, zēna humors. Lai veicas turpmākajās gaitās! Gaidām pie ekrāniem nākošajā tūrē!
Ko dod, ja Tu viss tāds gudrs stāvi kluss un neaktīvs? Šeit ir spēle un savas zināšanas ir jāmāk pasniegt. Man patika Gustavs, kaut vairāk tādu aktīvu jauniešu būtu! Un gluži bez zināšanām jau nu pirmajā vietā netikt.
Malacis tu esi labākais.
Tie pārējie, tavuprāt, bija gudrāki?:DDD Pļāpīgs čalis, nu un? Vīnogas skābas?:D
Nu nesauktu viņu par ļoti gudru, drīzāk mute kā laidara vārti, bet lai jau veicas čalītim, trīs gadus kā traks rāvās, lai jau kaut kur uzvar.
#Gustavs cool
Daina,V11VKV 25.02.2018. 14:27:09
Prieks, ka talantīgu MĀZIŅU uzvārds ienācis arī 21. gadsimtā!
Gustavs malacis, reāli visiem iekabināja.:)
Skolnieciņš 24.02.2018. 07:52:23
Sveiki, te Skolnieciņš! Taisnību sakot, Latvijas Republika ir tik nabadzīga, ka pat pati nespēj saviem skolēniem nodrošināt laimīgu un kvalitatīvu dzīvi. Kāpēc naudu ir jāziedo visādos labdarības fondos, ja katrs no mums maksā nodokļus? PVN maksā visi! Ja valsts saņem nodokļus, tad tās funkcija ir rūpēties par tautu! Attēlā redzamais jaunietis neizskatās nabadzīgs. Manuprāt, viņš neauga ar 117€ lielu budžetu. Kāpēc atbalstīt turīgo? Man neviens neko neziedoja. Es to visu izturēju, tagad manī vairs nav nedz kauna, nedz sabiedrības morāles. Es esmu viens no Latvju Dieviem, es ņemu to ko gribu. Man ir sava morāle. Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.