Lietotājvārds
Parole
Nē normāli, īpaši paziņo, ka skolās strādās kā strādājušas. Vispār tas ir darbs, skolotājs iet uz darbu, kaut vai visi nabadziņi salstošie paliek mājās, visiem skolotājiem, vadībai, dežurantiem utt. ir jābūt. Kāds tukšs raksts sanāk, ne par ko principā.
Kā tad! Skolnieciņš pie lieliem mīnusiem uz skolu iet nevar... nez ko tur sev atsaldēs! Bet to dienu pa ielām ar drauģeļiem vazāties var... tad ne mīnusi traucē, ne arī ko atsaldē!!!
TV komentē nekorekti. Skola strādā vienmēr, ja skolēnu atved līdz durvīm, tad kaut vai 34 grādi..Bet, ja manam bērnam jāiet kājām liels attālums, es pati varu izlemt un pat -10 grādu salā nepalaist uz skolu, ja ir milzīgs vējš un es baidos, vai bērns neapsaldēs seju. Tagad reti kurš iet kājām. Vecāki paši lemj, zinot apstākļus. Un nav jāklausās aplamie apgalvojumi"Var neiet" un tad jāvaimanā, kur tad lai bērnu liek, ja pašiem jāstrādā. Jāved uz skolu.
Uz skulu ir janak jo cilveki nak stradat
Ja e-klase nesaprata, tad teikt "neskatoties uz" ir stilistiski nepareizi (nav jau tā, ka skola skatās vai neskatās uz salu). Jāraksta "par spīti". Lūdzu izlabot!
Es par spīti salam eju uz skolu. Esmu pārsteigts, ka skolas it nemaz neskatās virsū salam, tik strādā.
Kā to ņem 26.02.2018. 12:31:16
Ja patiesi sals būs -30 un sākumskolas klases patukšas, tad IZMAIŅAS BŪS, jo skolotājs neuzsāks jaunās vielas apguvi, bet atkārtos iepriekš mācīto vielu :)
kāpēc lai skolas nestrādātu???? Kā cilvēki gāja uz darbu-tā iet un ies...veda bērnus uz skolu un vedīs...nu un, ka auksts ārā??????

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.