Lietotājvārds
Parole
Tagad 50% skolnieku pabeidz vidusskolu bez jebkādām spējām domāt. Vai tad pēc šī būs kas sliktāk?
Te nav pat jādiskutē, jo tai ir jābūt pašsaprotamai lietai, ka galvenais ir pamat principu pastiprināta apguve jebkura priekšmetā, un tikai tad to adekvāta pielietošana praksē. Nevis, kā tagad pārsvarā ierasts, pamati tiek kaut kā, garām ejot kopējā režīmā it kā apgūti un uz tādiem grūsta virsū masa ar faktoloģisko materiālu, kuru pat nav īsti iespējams, arī tāpat - garāmejot, saprast. Līdz ar to sanāk, kas sanāk - šādas, kaut kādas, neko īsti neizprotošas viduvējības. Tajā pašā laikā, ieliekot padziļinātākus, stabili izprotamus pamatus jebkurās tēmās, tās būs izprotamas un atklājamas katram jebkurās izpausmēs. Tapēc atkritīs absolūti neefektīvā zubrīšana. Uz to mums būtu jaiet. Nevis kalt galvās masu maz izprotama, varbūt pat lieka un nevajadzīga materiāla, kas tikai nogurdina un rada apātiju vispār pret izglītību.
Kārtējais H2O!
Nekur nevar būt nekāda izaugsme, attīstība, ja teorijā esi nulle. Nezini gramatiku, tad nekāds labais rezultāts eksāmenos nebūs. Nezini, kā tur adāmadatas, neko radošu vispār neuzmeistarosi. Nezini teoriju nekur, neesi nekas liels - uz to arī ejam, katrs kaut ko stulbi savā nodabā dara, nē, pareizi, skaļi un skraidot, tad nu būs tā lielā izaugsme un spējas, aha!
Izskatās, ka iebrauksim mēs lielās auzās un paies daudz gadu , kamēr tiksim ārā.
Kāpēc tiek dzēsti komentāri?
Bet neviens jau nenoliedz praktiskās muzicēšanas(koris, ansamblis, orķestris) nepieciešamību skolās! jautājums - vai bez pietiekamas teorētiskās(nošu mācība, mūzikas teorija) bāzes tas ir izdarāms. Par stundu apjomu ie taisnība! Tas nepieciešams daudz lielāks!
Atkal tikai frāzes. Vissmieklīgākais tajā visā ir vārdu savienojums " lielā ideja". Autoram speciālbalvu!
gribu redzēt rakstiski iesniegtos oficiālos priekšlikumus.
Murgs būtu neieklausīties Inta Teterovska argumentā par reālas dziedāšanas/muzicēšanas vajadzību skolā. Jautājums vienīgi vai iecerētais obligātā kora/orķestra apjoms ir pietiekams vai to palielināt vēl vairāk atbilstoši diriģentu Platpera un Teterovska prasītajam. sviests 26.02.2018. 15:19:12 ...uzsvars uz radošo procesu un pašizpausmi, proporcionāli mazāk laika veltot teorētisko zināšanu apguvei... Kā, piemēram, mūzikā var būt pašizpausme un radošā darbība, ja nav teorētiskās bāzes? " Kā es māku, tā es maunu" variants? Murgs!
Vai tad priekšlikumi joprojām nav izlasāmi skola2030 lapā? Norietis 26.02.2018. 20:35:37 gribu redzēt visus 887 priekšlikumus
ļaudis, ko tad tik ātri novācāt aktualitāti no pirmās lapas?
Lūdzu pārtrauciet šo sociālās inženierijas projektu vispasaules vergu radīšanai.
gribu redzēt visus 887 priekšlikumus
Ja ja
...uzsvars uz radošo procesu un pašizpausmi, proporcionāli mazāk laika veltot teorētisko zināšanu apguvei... Kā, piemēram, mūzikā var būt pašizpausme un radošā darbība, ja nav teorētiskās bāzes? " Kā es māku, tā es maunu" variants? Murgs!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.