Lietotājvārds
Parole
Apsveicu Agnesi! Balva godam pelnīta!
skolēnu balva ir par to, ka spēs kaut ko dzīvē sasniegt, ja mācās - tāpat par visām olimpiādēm, konkursiem utt. vietas jau saņem pats, ne uz skolotāja vārda.
kolotajai ko? 28.02.2018. 14:54:44
Kādā sakarā tagad visiem būtu jābūt blakus un jāvēro pastāvīgā darbā? Aizej uz gada medicīnas balvas saņēmēju un tur pasaki, ka gribi vērot viņu pastāvīgā darbā, aprēks tevi.
Ģimnāziste 28.02.2018. 09:38:05
Awww... Ragaiņuks!
Svabadais gars 27.02.2018. 20:44:29
Nepārvērtēsim skolotājus, vajag atcerēties arī par skolēnu nopelniem!Kur ir viņu ekeselences balvas?
Apsveicu Līgu un Agnesi!
Skolnieciņš Latvju Dievu dēls 27.02.2018. 17:40:45
Sveicināti! Protams, skolotājus ir jāapsveic ar labi paveiktu darbu. Bet man skolotājus ir žēl. Lai strādātu skolā ir jāpabeidz sekmīgi vidusskola un jāstudē augstskolā, bet kaut kur kāds karavīrs var dienēt armijā ar pamatizglītību, kas valstī ir obligāta. Kāda jēga ir mācīties, ja alga tapat būs ap 600€? Es nevarētu strādāt skolā, mani tie bērni kaitina (īpaši 7. un 8.klase kā vecuma grupa). Es brīnos, kā tie skolotāji izdzīvo skolā? Vel, bezšaubām, ir tracinoši vecāki ar savām prasībām. Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
man nepatīk ko tu raksti
Piekrītu jauns skolotājs nevar būt ekselents. Viņš varbūt talantīgs, inovatīvs, bet ekselents var būt tikai tāds skolotājs, kurš ir pieredzējis, kura skolēniem ir sasniegumi valsts olimpiādēs, valsts zpd lasījumos, starptautiskos konkursos utml. Novadīt vienu stundu un pēc tā spriest par kaut kādu ekselenci, mazliet nožēlojami. Īsts skolotājs ir tāds, kura pieredze ir vismaz 15 vaivairāk gadu, kura skolēni jau ir kļuvuši kaut kas...
Skolotāja Ragaine man mācīja bioloģiju, vienmēr par viņu bijušas labas atsauksmes. Stingra, bet ļoti laba skolotāja.
Vai esiet ievērojuši, ka arī olimpiāžu uzvarētāji nāk galvenokārt no "provinces skolām"?
Brīnišķīgi! Man prieks, ka arī skolotājiem ir konkursi, kuriem gatavoties, parādīt sevi, savas prasmes interesanti veidot un vadīt stundas un attiecīgi gūt gandarijumu un tikt novērtētiem. Jauki!
Prieks par Aleksandru! Sen to bija pelnījusi!!!
Par jaunu, un arī tad - ne ļoti jaunu, uzskatu tikai 1 no attēlā redzamajiem skolotājiem. Viņi taču sevi apliecināja reālā paraugdarbībā, tāpēc greizsirdības nav itin nemaz. Vai viņi ir piemērs citiem Latvijas skolotājiem? Piemērs nav viss, jo skolotājiem netiek tas gods viņu stundas redzēt, turklāt pastāvīgā darbā viņus vērot ne tik.
Jauki! Gribas vēlēt tieši atbalstu jaunajiem un tiešām inovatīviem!
Ekselences balva, pēc manām domām, ir izcilības balva. Bet reti kurš ekselents skolotājs šo balvu saņem. Galvenokārt tā tiek piešķirta jauniem un inovatīviem skolotājiem, kuriem līdz ekselencei vēl tālu. Vai nevajadzētu šo balvu nodēvēt savādāk? Piemēram," labākais jaunais, inovatīvais skolotājs"'?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.