Lietotājvārds
Parole
varbūtība 28.02.2018. 14:51:22
Varbūt pareizāk būtu noņemt finansējumu, ja jau neiet strādāt uz skolām, kurām faktiski gatavo speciālistus. Priekš kam ražot, ja tāpat nestrādā tik perspektīvā un labi apmaksātā nozarē kā izglītība
Vispirms būtu jārunā par konkrēta mācību priekšmeta skolotāju sagatavošanu, jo īpaši eksakto mācību priekšmetu jomā, nevis vispārēju pedagogu ražošanu. Stingri būtu nodalāmas (un līdz ar to arī citādi dotējamas) piešķirtās bužeta vietas tieši mācību priekšmeta skolotāja profesijas ieguvei no vispārējas pedagoģijas studēšanas.
Tur jau ir tā lieta.. 28.02.2018. 09:57:48
Bieži pedagoģiju izvēlas, jo citur vienkārši netiek, tāpēc pēdējais laiks kaut ko darīt, lai uz pedagoģiju iet tie, kas tiešām ir motivēti studēt pedagoģiju!
ja man ir tad naksi???
Te jau jāsāk ar vecākiem, nevis augstskolām... :)
no savas pieredzes 27.02.2018. 16:05:08
Jautājums - kā notiks topošo pedadoģijas specialitāšu studentu atlase, ņemot vērā viņu motivāciju un piemērotību pedagoga profesijai, ja šobrīd nekas neliecina, ka studēt gribētāju būs vairāk ne kā studiju vietu. Nevienam nav noslēpums, ka lielu daļu šobrīd studējošo pedagoģijas fakultātēs veido studenti, kas nav izturējuši konkursu citās 3-4 speciālitātēs, pedagoģija bija pēdējā izvēle

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.