Lietotājvārds
Parole
Vispirms uzrakstiet - kuras tad ir "oficiālās ES valodas" !!! - faraonu ? ( Šampolions - francūzis taču to atšifrēja 1822. gadā ) latīņu ? ; sengrieķu ? ). Ja par tādām atzītas 28 dalībvalstu valodas tad nu tā ... bet kā tad būs ar angļu valodu ? - ja Lielbritānija oficiāli aiziet no ES, amerikāņi nav ES. Un ko Es par katru cenu uzbāžas ar neoficiālo Āzijas valodu kirilicu modernākā veidā ? !
Tici man, šeit jebkurš panāks to, ka kārtos savā dzimtajā valodā. Nav tālu jāmeklē...
allai - pieaugot imigrācijai... nav izslēgts, ka pārskatāmā nākotnē...
Tak izlasiet uzmanīgāk - jebkurā ES OFICIĀLAJĀ valodā Kopš kura laika zulu , krievu vai ņam-ņam ir ES oficiālā valoda?
Interesanti! Kurš no viedajiem prātiem būs valsts eksāmena komisijā, kad eksāmenu kārtos pakistānis vai kāds zulu cilts pārstāvis? :-)
Un atkal būs iegansts nemācīties latviešu valodu, jo eksāmenus varēs kārtot dzimtajā !!! BRAVO!!! Es nezinu nevienu tik stulbu valsti, kur šis te vis vēl notiktu, kas notiek pie mums! Vēmiens nāk !
Sākas latviešu valodas iznīcināšana! Sākuma saka vienu, lai iznīcināt krievu skolas, bet pēc tam var izdomāt likumu, lai iznīcināt latviešu tautu!!! Nav vārdu. Mūsu politiķi grib iznīcināt visu, kas bija līdz šīm sataisīts.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.