Lietotājvārds
Parole
kaada tumsoniiba piesieties vienam vārdam, ka tik pakasiities, uzkasiities, nu kaa jau letiņu garaa, ka tik ielikteniishiem te noveert visu no patiesajaam probleemaam...it kaa nu juus nesaprataat, ko cilveeks ar to veeleejaas pateikt, bet kur nu, muuzham paargudraas latvieshuu valodas prateejinjas jau sarosiijaas...ejiet labaak graustu griestus maaleet ciet, lielaaks labums buus..Latvaanijaa viss sastaav no ielaapiem, kaada jeega apsekosanaam un komisijaam...:-D
tad kurš zog?
Jā, un es maksāju nodokļus!!!!!! UN NE MAZ !!!! kaut kas nepatīk???
arī Tu Dece,esi valsts...
Graustu skolas sen visiem ir zināmas jau gadiem, kā tiek ķepētas ciet sienu plaisas utt...tās druasmīgās sienas, krāsas, grubuļainie grīdu segumi...nu, atnāks vēlreiz komisija, pamās direktoram ar pirkstu, sak... vai , vai...un kas no tā mainīsies, ja valsts neremontē, tikai zog un zog.. Direktoram piedzemdēt to naudu??

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.