Lietotājvārds
Parole
tik aatri nedriikst -no 6.g. laist beernus seedeet skolas solaa! Vini veel nav gatavi maaciibaam, bet grib speeleeties! Kaapeec ir jaatnem vesels GADS no VINU BEERNIIBAS??????? Kaapeec viniem vajag seedeet solaa jau no 6 gadiem, veel buus 11 gadi prieksaa! AARPRAATS!
Ļaujiet bērnam dzīvot bērnībā, nevis sēdēt skolas solā.
Es par to, ka visiem vajag iet uz skolu no 6 gadiem!!! Tas bus labi, par skolu nevajag maksat, bet par bernudarza vajag!
sestklasniece 04.03.2018. 13:55:20
bērnam ir jābūt pašgribai mācīties
sestklastniece 04.03.2018. 13:54:09
es eju skolā no 6 gadiem un pagaidām man ir 12 un eju sestajā klasē kautvai pirmajā klasē es apguvu visu ļoti labi ,es uzskatu , ka uz skolu ir jāsagatavo bērns un , ja bērns ir sagatavots sākumskolas dzīvei bērnu var laist arī no 5 gadiem mācīties skolā
Mūsu valstī ne--- tiek domāts par cilvēkiem,ne par bērniem.Visu izsaka mistiski aprēķini,tabulas un galu galā- nauda!Svarīga ir tikai nauda!!! ?.un tuvojošās vēlēšanas,lai var izgrieztu krūti bļaut,kā visu laiku ir ,,strādāts,, tautas labā!
Var mācīties no agrīna vecuma, ja viss šajā sistēmā ir sakārtots, pārdomāts. Taču pie mums pamet kādu ideju, kurai nav nekāda seguma, satracina sabiedrību, bet komunikācijas nav. Jābrīnās, ka arī arodbiedrība nekad nav prasījusi IZM, kā notiks satura reforma - ko īsti mācīsies 6gadnieki, un, galvenais, kurā posmā pamatskolā kaut kas saturā tiks mainīts, saīsināts vai atcelts.Jo visu laiku ir bijusi problēma, ka patreiz saturā ir daudz lieka, nevajadzīga. Tas ir svarīgi visiem zināt. Runā par jauno reformu, bet šie jautājumi nav dzirdēti.
Pati esmu gājusi ar 6.gadiem skolā, 7 palika tik janvārī. Visu apguvu izcili-matem. latv.val un svešvalodas padevās ideāli, bet....Šogad aizgāja mans bērns skolā, kuram 7 gadi paliek decembra beigās- TRAKI mums iet.! Ja uz bērnudārza fona viņš bija gatavs skolai, tad skolā pavisam otrādi.Nerunāju par mācībām, bet par emocionālo stāvokli un koncentrēšanās spējām. Cits klases biedrs ir pat divus gadus vecāks, lielākā daļa jau ar 7gadiem(palikuši gada sākumā) - manam jātiek līdz.....Ja pieņem likumu, ka mācības jāuzsāk ar 6 gadiem, tad klasē ir jābūt tikai sešgadniekiem, lai vieglāk viņiem pašiem. Ja būs iespēja vecākiem vnk nelaist bērnu tajā gadā uz skolu un klasē būs bērni no 6-8 gadiem-nekas nesanāks.
Jau kuro reizi komentēju - nav nekas par to, ka bērni sāk "izglītoties" pēc savām spējām kaut no 3 gadu vecuma. Un tas jau īstenībā notiek pirmsskolas izglītības iestādēs. Bet kategorisks NĒ tam, lai sešgadnieks dotos uz ēku, kuru sauc par skolu. Tur tādam, kurš neprot kārtīgi kurpes aizšņorēt, pogas aizpogāt, kuram nepārtraukti gribas vai nu ēst, vai dzert, vai pačurāt, kuram vēl pusdienas laikā jāpaguļ, kura uzmanības noturība nav ilgāka par 10 minūtēm, nav ko darīt.
Un kur liks līdzšinējās mācību grāmatas? Izdevniecībām būs jauna peļņa, jo tagadējās mācību grāmatas (1.klasei) taču nederēs 6-gadīgajiem pirmklasniekiem!
BEIDZIET VIENREIZ 02.03.2018. 19:41:58
JOPROJĀM SAGLABĀJAS IESPĒJA VECĀKIEM NESŪTĪT BĒRNUS SKOLĀ NO 6 GADU VECUMA !!!! beidziet vienreiz te maurot un celt paniku !!!
Ja LIVA ir par 6 gadiem.
Paldies, Dieviņam, patiešām.Visai Latvijai jāceļas kājās un jākliedz pret IZM_ "Bērnību bērniem!" Kamēr nauda sekos bērnam, direktori ne tikai piekritīs, bet ar lūgšanos un draudiem katru sešganieku vilks skolā iekšā.Es uzskatu, ka jau tagad mazie bērnudārzā ir daudz par daudz pārslogoti ar mācībām, jo audzinātājas grib sagatavot skolai, jo citādi kārs pie kauna staba. Bet vai bērns to visu var un grib? Bet kas tad par bērniem daudz domā. Ka tik rubuļi ripo!
Beidzot LIZDA sāk darboties. Interesanti, ja "netiek paredzēts, ka sešu gadus vecajiem bērniem būs jāapgūst tas, ko pašlaik mācās septiņus gadus vecie bērni", tad kāpēc viņiem ir jāiet uz skolu???
Hm un vēlreiz hm 02.03.2018. 12:41:09
tikko bija raksts, ka direktori piekrīt šešgadīgo skološanai.
Paļdis Dieveņam!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.