Lietotājvārds
Parole
MŪSU valdībai izskatās ir rīcības plāns uz LATVIJAS 100 gadi, IZNĪCINĀT 100 LATVIJAS skolas. Uz priekšu! Tikai kur tā elite pati paliks, ja tautu iznīcinās? Pa pasauli klīdīs jūsu bērni, gan mazbērni, bet ar jums paliks politiskā atbildība (kas neko nenozīmē), bet vislielākā atbildība ir Dieva priekšā .... Nekā personīga, tikai faktu konstatācija.
Krievijā no 2016 gada sāka atteikties no kompetencēm, jo izradās, ka nekas labs tas nav - izglītība pārveršās par pakalpojumu. ..
Izrāvums iz teksta: "IZM vairākkārt ir uzsvērusi, ka tikai matemātiski aprēķini un īslaicīgi ekonomiski ieguvumi nevar kalpot par pamatu lēmumu pieņemšanai likvidēt izglītības iestādi". Tie nu gan ir meli. IZM visu laiku skandinājusi, ka skolas jāslēdz, jo maz skolēnu un tādēl neesot kvalitāte...Par pārējo - IZM uzspļaut....
Alise ->> @Gids>ex-kursantei 06.03.2018. 09:21:44
1. un 2. martā Jūrmalā notika starptautiska konference (dīvaini, ka E-klase par to nerakstīja) - “Iekļaujoša skola – ceļā uz vienotu rīcībpolitiku un praksi”. Organizēja "Skola2030", UNESCO, Britu Padome u.tml.). Iztirzātās problēmas un nospraustās vadlīnijas (un varbūt arī prezentācijas) var pameklēt organizatoru mājas lapās. Varēja sekot līdzi - translācija internetā. Svarīgākais -> samazinās speciālo izglītības iestāžu skaitu, paliks tikai psihiskā un garīgā atpalīcība, dzirdes un redzes problēmas, visus pārējos cik vien varēs integrēs vispārizglītojošajās skolās maksimāli tuvu dzīves vietai.
Gids>ex-kursantei 05.03.2018. 15:23:25
Bērniem ar īpašām vajadzībām ir vajadzīga īpaša aprūpe, ko parasta skola nevar sniegt. Nedod, Dievs, ja Jūs nonāktu situācijā, kāda ir ģimene ar īpašo bērnu. Plāns iekļaut viņu parastajā skolā ir noziegums, atbildīgo lēmējinstitūciju nolaidība un apzināta tautas degradācija, jo šādā klasē, kur ir iekļauti bērni ar mācīšanās un uzvedības traucējumiem, iemācīt kaut ko nav iespējams. Un cieš visi, kā vieni tā otri bērni, tā arī vecāki un skolotāji. Bet, tas nevienu IZM neinteresē.
Un kur pēc diviem gadiem liks 6-gadīgos pirmklasniekus!
Tur dzīvojošiem bērniem nav jāmācās???
Un tādā veidā viņi grib panākt, lai bērni mācās?????????????????????????
Situācija ir pilnīgi bezpolitiska un bezjēdzīga. Visu šobrīd nosaka nauda, kuras Latvijai nav, jo mums nav nekādu izredžu uz satbilitāti, pamatīgumu un arī uz pilnvērtīgu izglītību. Pārpildītās klasēs , piebļautās nav iespējams atrast individuālu pieeju, tas , ka no lauku skolām atnāk spriestspējīgi bērni ar lielāku domāšanas koeficientu - ir viennozīmīgi, to var novērot mazākajās klasēs , pēc tam tas tiek noārdīts lielajās pilsētu skolu klasēs. Savu attieksmi pret izglītību jau parādija Izglītības Ministrija atceļot viduskolas izglītību kā galveno- glupa tauta...dabīgā atlase...tagad kompetences - tas ir murgojums , kurā visas tēzes un definīcijas kā karsts kartupelis kūleņo, bet nav neviena , kas to izspļautu ārā un pateiktu STOP, vai nu pedagogiem visiem kā vienam ir tā saucamais teicamnieka sindroms, ka viss ko izgudro un akceptē valdība ir pieņemams un strādā, vai vienkārši visi patiešām svārstās uz izdzīvošanas robežas, jo aizslēgs skolas - cilvēki paliks bez darba, bez iztikas līdzekļiem. Vai kāds ir veicis pētijumus pēdejo 10 gadu laikā attiecībā uz to - kas ir ieguvēji un kas zaudētāji, ja kāda skola laukos tiek likvidēta. Vai kāds no Izglītības Ministrijas ir aizbraucis un salīdzinājis faktus , redzējis vidi, iepazinies ar šo skolu un tās tradīcijām. Drīz pienāks tas laiks , ka mēs -latvieši -atgriezīsimies tur , kur mēs bijām - ar noplīsušiem humpalu zābakiem, ar stopiem uz Igauniju vai Krieviju zinības smelties, protams, tie, kas to gribēs darīt.
bļaujiet vēl, ka krievi visu pa kātu nolaiduši, pie varas pēdējos 26gadus mūsu pašu bāleliņi!!! amerikānu raķešu bāzēm vajag teritoriju un viņa tiek tīrīta, jestri!!!
Atbilde Aus'am 05.03.2018. 11:39:47
Kāds vispār sakars? Atkal krievs kuram ir tikai divas nācijas kā krievija un ASV? Tev kā krievam noteikti viegli tikt atpakaļ savā bedrē, tāpēc dodies uz to virzienu ko sauc par Austrumiem un nenāc atpakaļ. Besī ārā jau
Bet pēc gada gaidām izmērāmu izglītības rādījumu uzlabošanos. Tika taču bazūnēt6s - mazās skolas apēdot visu naudu, un tas traucējot izglītības uzlabošanai...
Tūlīt jau vairāk nebūs ko apvienot, reorganizēt un slēgt....visi brauc prom, bērnu nav...bet mums tak` VEIKSMES STĀSTS!!!! un galvenais, ka paši tam tic un liek ticēt citiem!!! :-)))))))))))))))
Bijusais LPĢ skolens 05.03.2018. 08:57:50
Tikai nelsedziet Ludzas vakara vidusskolu
Man fizika 7 ielika
Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs 05.03.2018. 07:10:13
Man ir žēl to latviešu, kas pēc 13.01.2009. notikumiem aizmuka nevis cīnijās. Pašreizējā elite masveidā iznīcina latviešus, jo skolas slēdz ciet. Bērni ir nācijas nākotne. Diemžēl pensionāri nespēj radīt bērnus. Latvijā ir tik nožēlojamas pensijas, ka bērnu dzemdēt 80 gadu vecumā var atļauties tikai Vaira Vīķe Freiberga. Cieņā, Skolnieciņš
США не нужно грамотное население - им нужна пустая земля под их ракеты и танки.
Mh, cik zināms, slēgs arī Saldus Vakara vidusskolu, bet neredzu, ka šeit šī skola tiktu pieminēta
kurss uz iznīcību 04.03.2018. 12:56:06
Tas ir drausmīgi. Uz ko mūsu valsts virzās... Kopumā, droši vien uz iznīcību.. skumji... Pašu badīgie bāleliņi nolaiduši savu valsti līdz kliņķim.
to ex-kursante 03.03.2018. 21:55:03
Kā nebūs vairāk, ja ja šajās skolās "mācās" arī bērni, ko ne brīdi nevar atstāt bez pieskatīšanas - nodarīs pāri vai nu sev, vai citiem. Tātad vismaz laiku, kad šis bērns neguļ, viņam blakus jābūt cilvēkam, kas to pieskata, cenšas kaut ko iemācīt...
Visas skolas ,kuras tiek slēgtas slēdz jūnijā, jūlijā un augustā, taču Oskara Kalpaka Rudbāržu sākumskolu martā.Vai par bērniem tika padomāts?Kāpēc netika dota iespēja pabeigt mācību gadu? Pašvaldība ar izdomu!
ex-kursante 03.03.2018. 12:24:09
Kad IZM gatavojas publiskot Latvijas speciālo skolu otimizācijas karti? Solīja pēc 28.februāra. Aptuveni 60 speciālās skolas, ja tiek plānota vērienīga skolēnu ar speciālām vajadzībām iekļaušana vispārizglītojošajās skolās un speciālo izglītības programmu samazināšana līdz 5, ir krietni par daudz. It īpaši, ja skolā tehniskais personāls un pedagogi kopā ir ievērojami vairāk kā skolēni. Un katram direktoram pa 5-6 vietniecēm
Myuzheiguu miiru dud vinjam nuumyrusham un myuzheigo gaisma,lai speid vinjam...myuzheigi myuzham....Amen
Latgales fans 02.03.2018. 20:08:16
Ieraudzīju, ka skaistā Istras skola ir viena no tām, ko slēdz. Skola pastāv jau 150 gadus un man vienmēr ir likusies tāda stabila. Pameklēju informāciju. Pirms 5 gadiem bija 122 skolēni, bet šogad ir tikai 25! Vairāk nekā puse šajā laikā aizgājuši bez absolvēšanas. Eksāmenu rezultāti bija pārsteidzoši augsti, bet ir nokritušies dramatiskā ātrumā. 1) Kā var vispār izveidoties tāda situācija? 2) Ar ko nodarbojas IKVD?
Putins vainīgs
Pēdējais ,izslēdz gaismu lidostā!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.